Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Az alvilág királynője (2016-2020)

Queen of the South

Robinson76   2020. 09. 08.

Középszerű alvilág

Hát engem nem vett meg ez a széria... Semmilyen tekintetben nem tudott túlnőni a közepesen. Hoz ugyan egy átlagot, de ez manapság már kevés, hogy leültesse az embert a képernyő elé. Kapásból írhatnék három sokkal jobb sorozatot ebben a témában, de ez nem lenne fair, ezért nem teszem meg, de higgyétek el van...

indingo   2017. 04. 15.

Egy olyan sorozat, ahol a nők kerülnek előtérbe az ő kezükben van a hatalom (amúgy a való életben is :)). A története picit lehetne eseménydúsabb, én bizonyos dolgokat nem árultam volna el előre.

Szilonka   2020. 08. 25.

Remek kis sorozat. Pörgős, akciódús, tele meglepő fordulatokkal és a főszereplő csaj is nagyon szimpatikus és tehetséges.

TomÁcs   2019. 10. 13.

Nayyon jól építkező és izgalmas sorozat egy könyörtelen világról.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Nem tudom, hogy mennyire merítettek valós eseményekből a készítők, minden esetre érdekes a története magával a drog háttérmunkával, hogy miként kerül a terjesztőkhöz.

Lonka   2017. 07. 26.

Már az első résztől várja az ember az áttörést, hogy mikor lesz a főszereplő hölgy a drog kartell vezetője. Közben rájöttem hogy ez lehet hogy csak félrevezetés és csak szeretne az lenni

Greeta   2017. 12. 09.

Sokat rágódnak benne. Elutazunk ide-oda tárgyalgatunk, miközben üldöz az ellenség, meg a rendőrség........ Valami maszkot viselő gyerekes szekta is volt, na ott már felhagytam a nézésével.