indingo   2017. 04. 15.

Egy olyan sorozat, ahol a nők kerülnek előtérbe az ő kezükben van a hatalom (amúgy a való életben is :)). A története picit lehetne eseménydúsabb, én bizonyos dolgokat nem árultam volna el előre.

TomÁcs   2019. 10. 13.

Nayyon jól építkező és izgalmas sorozat egy könyörtelen világról.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Nem tudom, hogy mennyire merítettek valós eseményekből a készítők, minden esetre érdekes a története magával a drog háttérmunkával, hogy miként kerül a terjesztőkhöz.

Lonka   2017. 07. 26.

Már az első résztől várja az ember az áttörést, hogy mikor lesz a főszereplő hölgy a drog kartell vezetője. Közben rájöttem hogy ez lehet hogy csak félrevezetés és csak szeretne az lenni

Greeta   2017. 12. 09.

Sokat rágódnak benne. Elutazunk ide-oda tárgyalgatunk, miközben üldöz az ellenség, meg a rendőrség........ Valami maszkot viselő gyerekes szekta is volt, na ott már felhagytam a nézésével.