indingo   2017. 04. 15.

Egy olyan sorozat, ahol a nők kerülnek előtérbe az ő kezükben van a hatalom (amúgy a való életben is :)). A története picit lehetne eseménydúsabb, én bizonyos dolgokat nem árultam volna el előre.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Nem tudom, hogy mennyire merítettek valós eseményekből a készítők, minden esetre érdekes a története magával a drog háttérmunkával, hogy miként kerül a terjesztőkhöz.

Lonka   2017. 07. 26.

Már az első résztől várja az ember az áttörést, hogy mikor lesz a főszereplő hölgy a drog kartell vezetője. Közben rájöttem hogy ez lehet hogy csak félrevezetés és csak szeretne az lenni

Greeta   2017. 12. 09.

Sokat rágódnak benne. Elutazunk ide-oda tárgyalgatunk, miközben üldöz az ellenség, meg a rendőrség........ Valami maszkot viselő gyerekes szekta is volt, na ott már felhagytam a nézésével.

csocsicsoda   2016. 11. 22.

Nekem tetszik a történet és a koncepció, bár a néha feltűnő önmaga a csajnak picit zavaró számomra.

Lobo Sebastian
Rigo Sanchez