Florisz94   2015. 01. 22.

Imádom! Egyik kedvenc sorozatom. Mindig izgalmas, állandóan tartogat valami hihetetlen, néha kegyetlen fordulatot, de pont ez teszi érdekessé. A sorozat segítségével bepillantást nyerhetünk az igazi amerikai zsaruk életébe munka és magánélet terén is. Hihetetlenül valósághűen oldják meg a dolgokat, szóval ez egyáltalán nem egy kamu, gagyi kis sorozat. Ajánlom mindenkinek, mert tényleg nagyon izgi. Romantikát, akciót, humort és persze rengeteg idegtépő pillanatot tartalmaz. ;)

trixxy   2017. 09. 08.

Remek kis sorozat, izgalmas, fordulatos, nem egy szokványos '45 perc alatt elkapjuk a rosszfiút' sorozat. Eleinte kicsit hasonlított a hangulata a Harmadik műszakéhoz, de nekem túlnőtte azt, most hetente várom az újabb részeket. A 3. évadnál járok, nem laposodott el, sőt.. Van benne minden, ami egy szórakoztató, de izgalmas, fordulatos, akciódús sorozathoz kell.

Robert Knepper
Tania Raymonde
Melissa Sagemiller
Kelli Giddish
Jesse Lee Soffer
Patrick John Flueger
Patrick John Flueger
Josh Segarra

Ha tényleg krimit keresel, kiváló választás. Ha szeretted a Kemény zsaruk vagy a Southland-et, kötelező. Összességében csak jót tudok róla mondani, ami azért egy sorozatról nyilatkozva remélem mindenkit meggyőz legalább pár rész megtekintéséig, utána meg kövezzetek meg kommentben, ha esetleg máshogy gondoljátok. több»

A Bűnös Chicago a Chicago Fire (Lángoló Chicago) testvérsorozata.

(Dunyi )