Rablók: A sorozat

Rablók: A sorozat

Braqueurs

Mehdi gyakorlott rabló, Liana egy tolvajtanonc. Mindketten belekeverednek egy drogdílerek közt zajló bandaháborúba, és együtt kell működniük, hogy megmentsék szeretteiket.

(Hupka Adrián)

Rendező: Julien Leclercq
Ország: Franciaország
Premier: 2021.09.24. | Netflix (2021.09.24.)

1. évad - 6 epizód
2. évad - 6 epizód

2023.02.20 szemtelen

Lendületes, látványos

Az első évadban kapott lőtt sebektől lábadozó Mehdi visszatér Lianával, és történetükkel gyorsan beforrósítják a második évad első részének levegőjét. Kezdetét veszi a visszavágó, ahol a főhős vezetésével megtorlást és elégtételt követelnek szeretteik meggyilkolása miatt. Mehdi és Liana kapcsolata szintet lép, részben szakmailag, részben érzelmileg, és apa-lánya viszonnyá alakul. A Rablók gyors tempójú és könyörtelen mozi. A csúcstechnológiás fegyvereket és autós üldözéseket tartalmazó akciósorozat izgalmas és néha brutális. A meggondolatlan erőszak akár sokkoló is lehet, de az akciójelenetekhez szokott szemeknek kell a látványosság. Néhány szexjelenet és meztelenség is színesíti az eseménysort, de ez nem nyomja le a lényeget. A színészek kiváló munkát végeztek, és mindvégig elkötelezettek maradtak szerepük mellett. Közben sok figura golyó által kiíródik a történetből, de kapunk remek új szereplőket is, például a klasszikus portugál rosszfiút, Joaquim de Almeida személyében. A sorozat második évada is vérnyomásemelő, izgalmas pillanatokkal és lenyűgöző történettel fog lekötni. A hat, egyenként 40-50 perces epizód alatt minden szükséges filmes elemet felhasználtak az alkotók, miközben egy idősödő tolvajnak és fiatal partnerének szurkolunk, hogy végre túléljék gyilkos drogdíler ellenségeiket.

2022.01.30 Robinson76

A rablózseni, a tolvajtanonc és a többiek

Két szálon fut a cselekmény az elején, aztán a szálak összeérnek és folyamatosan nő a tét. Ahogy egyre inkább elmélyül a sorozat, úgy bonyolódnak az események, akció akciót követ, így nem lesz időnk unatkozni. A több meglepő csavarral dolgozó széria kellően fordulatos, és amire vállalkozik, azt meg is adja a nézőnek. Elejétől a végéig pörgős, izgalmakkal teli, szóval a jobb akciósorozatok közül való.

2021.09.25 Mirci

Nekem nagyon tetszik, élveztem minden részt, ajánlani tudom.

2021.09.24 valaja

Stilizált szupererőszak, elég jó annak, aki kedveli az ilyet. Valószínűtlen akciójelenetek és döntések sorozata. Szórakoztató.