Az alvilág királynője

Queen of the South

2020.09.08 Robinson76

Középszerű alvilág

Hát engem nem vett meg ez a széria... Semmilyen tekintetben nem tudott túlnőni a közepesen. Hoz ugyan egy átlagot, de ez manapság már kevés, hogy leültesse az embert a képernyő elé. Kapásból írhatnék három sokkal jobb sorozatot ebben a témában, de ez nem lenne fair, ezért nem teszem meg, de higgyétek el van...

2017.04.15 indingo

Egy olyan sorozat, ahol a nők kerülnek előtérbe az ő kezükben van a hatalom (amúgy a való életben is :)). A története picit lehetne eseménydúsabb, én bizonyos dolgokat nem árultam volna el előre.

2020.08.25 Szilonka

Remek kis sorozat. Pörgős, akciódús, tele meglepő fordulatokkal és a főszereplő csaj is nagyon szimpatikus és tehetséges.

2017.10.21 Bazzzsi

Nem tudom, hogy mennyire merítettek valós eseményekből a készítők, minden esetre érdekes a története magával a drog háttérmunkával, hogy miként kerül a terjesztőkhöz.

2019.10.13 TomÁcs

Nayyon jól építkező és izgalmas sorozat egy könyörtelen világról.

2017.07.26 Lonka

Már az első résztől várja az ember az áttörést, hogy mikor lesz a főszereplő hölgy a drog kartell vezetője. Közben rájöttem hogy ez lehet hogy csak félrevezetés és csak szeretne az lenni

2017.12.09 Greeta

Sokat rágódnak benne. Elutazunk ide-oda tárgyalgatunk, miközben üldöz az ellenség, meg a rendőrség........ Valami maszkot viselő gyerekes szekta is volt, na ott már felhagytam a nézésével.

2016.11.22 csocsicsoda

Nekem tetszik a történet és a koncepció, bár a néha feltűnő önmaga a csajnak picit zavaró számomra.

2016.10.23 malnaturmix

Én csak 4 részt láttam eddig, de az tetszett. Az első rész ütősre sikeredett, bár utána egy picit leült.

2016.08.14 KingPin

Nagyon jó alakítás, ötletes történet, és profi rendezés, de az írókat le kellett volna cserélni egy profibbra. A párbeszédek megjósolhatók, és az volt az érzésem, hogy túl sokat ismétel, alig halad, miközben az izgalmakkal is lehetne foglalkozni...

2016.07.27 nándi99

Nagyon ígéretesen kezdődik, az első néhány részt faltam, de aztán valahogy leül az izgalom. A karaktereket nem igazán van lehetőség megismerni, vagyis kiismerni, miközben a háttértörténet egyre klissésebb lesz.

2016.08.24 issue

Ha szereted a Breaking Bad-et vagy Narcos-t, akkor ez is biztosan be fog jönni. Még csak három részt láttam, de eddig nagyon bejön.

2016.04.22 nobody.zero

Igazi tökös dögös dráma az élet nagypályásairól. Néhol kissé glamour-os a megvalósítás, de az egész sorozat atmoszférája kellemes, szerethető és folyamatosan izgalmas.