Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ildikó Bacskai   2020. 12. 18.

Gyermekkorunk este nyolcas filmje. :D mindenki ismeri a "Halálos fegyver" filmeket, furcsa módon nekem a zenéje maradt meg a legjobban, de a film humora, szereposztása és rendezése is szuper.

Filmdoki   2020. 10. 27.

A zűr és a zavar találkozása

Ha megkérdezik tőlem, hogy melyik a kedvenc filmem, rá kell vágjam: Halálos fegyver széria. Nem, nem tudok lényegesebb különbséget tenni, ez a négy film egy kerek egészet alkot számomra. Olyan egyenletes minőséget képvisel, mint a Vissza a jövőbe vag... teljes kritika»

Deku   2017. 07. 10.

Mel Gibson és Danny Glover nagyszerű párosítás volt. Az összes részben de legfőképp ebben tetszettek nekem. Dinamikus kis duó ez. Az ilyen filmeket nagyon tudom szeretni mert szerintem nincs jobb szórakozás mint amikor az ember hozzá jut egy ennyire kellemes kis darabhoz.

Sabnock Sanatory   2019. 03. 24.

Az akciófilmek egyik alapfilmje. Glover, Gibson és Busey egyaránt remekek voltak. Izgalom, humor, irónia és akciók váltják egymást... Szuper kis produkció, olyan többszörnézős fajta kis mozi.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Minden idők egyik legjobb 4 részes sorozatáról van szó és az1 részről. Ez nagyon jó lett :) Jók az alakítások a szereposztás a történet mintha Gibson a természetből a nagyvárosba költözött volna a veszélyes és örült dolgai megmaradtak ugyan de az érz... több»

Norbert93   2019. 04. 18.

Mindent egybevéve az akciófilmek kult darabja, kidolgozott és árnyalt karakterekkel, akik tökéletesen passzolnak egymáshoz. Sikerült megalkotni minden idők legjobb zsarupárosát.

MidoD7   2019. 04. 12.

Akadtak kételyeim, nem is kevés, de ezek alaptalanok voltak szerencsére. Elsőre nem volt kedvem belenézn, a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Odáig voltam érte.

Danny Glover
Danny Glover

A folytatásokhoz is Michael Kamen és Eric Clapton készítette a filmzenét.

(stevepisti )

A filmben egy Elvis szám is felcsendül.

(HETEDIK )

Az egyik kaszkadőr a film után meghalt, Donner neki ajánlotta a filmet.

(HETEDIK )

Mickey Rourke is esélyes volt a filmre.

(HETEDIK )

Riggs ebben a részben nem ugrasztja ki a vállát.

(HETEDIK )

A filmben majdnem 30 embert öltek meg.

(HETEDIK )

Glover a valóságban 10 évvel fiatalabb volt, mint a filmben.

(HETEDIK )

A filmhez forgattak egy alternatív nyitó- és zárójelenetet is.

(HETEDIK )

Gibson kínzása közben az Utolsó cserkész megy a tv-ben.

(HETEDIK )

Az első olyan film, amiben mobiltelefon szerepelt.

(HETEDIK )

Mel Gibon és Danny Glover először együtt, nem lehet elégszer látni ezt a kiváló filmet! több»