Halálos fegyver

Lethal Weapon

2024.02.09 Schumy1

Akció, humorbomba. Imádtam, s imádom a mai napig.

2020.10.27 Filmdoki

a nap véleménye

A zűr és a zavar találkozása

Ha megkérdezik tőlem, hogy melyik a kedvenc filmem, rá kell vágjam: Halálos fegyver széria. Nem, nem tudok lényegesebb különbséget tenni, ez a négy film egy kerek egészet alkot számomra. Olyan egyenletes minőséget képvisel, mint a Vissza a jövőbe vag... Teljes kritika

Az akciófilmek egyik alapfilmje. Glover, Gibson és Busey egyaránt remekek voltak. Izgalom, humor, irónia és akciók váltják egymást... Szuper kis produkció, olyan többszörnézős fajta kis mozi.

2016.05.22 Yosihiro

Minden idők egyik legjobb 4 részes sorozatáról van szó és az1 részről. Ez nagyon jó lett :) Jók az alakítások a szereposztás a történet mintha Gibson a természetből a nagyvárosba költözött volna a veszélyes és örült dolgai megmaradtak ugyan de az érz... Több

2020.12.18 Ildikó Bacskai

Gyermekkorunk este nyolcas filmje. :D mindenki ismeri a "Halálos fegyver" filmeket, furcsa módon nekem a zenéje maradt meg a legjobban, de a film humora, szereposztása és rendezése is szuper.

2017.07.10 Deku

Mel Gibson és Danny Glover nagyszerű párosítás volt. Az összes részben de legfőképp ebben tetszettek nekem. Dinamikus kis duó ez. Az ilyen filmeket nagyon tudom szeretni mert szerintem nincs jobb szórakozás mint amikor az ember hozzá jut egy ennyire kellemes kis darabhoz.

2019.04.18 Norbert93

Mindent egybevéve az akciófilmek kult darabja, kidolgozott és árnyalt karakterekkel, akik tökéletesen passzolnak egymáshoz. Sikerült megalkotni minden idők legjobb zsarupárosát.

2020.11.27 stevepisti

Ez a páros nagyon elkapta ezt a szériát. Mel G-nek jól állt a fiatal vakmerő rendőr szerep, Danny G-nek a nyugdíjazás előtt álló rendőr szerepe. Mind a négy rész hozza a széria minőségét, nagy kedvenc.

2017.05.31 MMcFly2015

Az akciófilmek alap pilléreként tekintek a Halálos fegyver szériára. A 2016-os sorozat első évada lezárult, és úgy gondoltam ideje leporolni a polcról a dvd-t, és egy maratont csinálni. Az elején szépen felépítik a nyugdíj előtt álló család centrikus... Több

2019.04.12 MidoD7

Akadtak kételyeim, nem is kevés, de ezek alaptalanok voltak szerencsére. Elsőre nem volt kedvem belenézn, a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Odáig voltam érte.

2015.01.31 Bizsu82

Pörgős, mozgalmas film. Annak ellenére hogy alapvetően akció film, nagyon jó poénok vannak benne, egy percig se unatkozik az ember. Poénos, de érzelmeket is felkelt

2016.09.30 Ghotik

A sorozatnak ez az első része is jól sikerült. Mai vígjátékok között is megállja a helyét. Jól alakítanak benne a főszereplő színészek. Pörgős, vicces film.

2015.02.02 Vitya

imádom ezt a filmet, ezerszer láttam és sosem unatkoztam rajta. annak ellenére hogy a szövegét már kívülről fújom, mindig nagy élményt nyújtott. igazán szórakoztató vicces pörgős akciófilm. aki még nem látta nézze meg!

2016.12.31 cinderella

Klasszikus akciófilm, kötelező megnézni. Már vagy ezerszer láttuk, már-már unalmas, mégis mindig megnézzük, ha a tv-ben épp adják, amikor odakapcsolunk. Tudjuk mit kapunk, ha ezt a filmet nézzük: sok akciót tele vicces jelenetekkel. Ez a film örök kedvenc marad az egyszer már biztos.