Halálos fegyver

Lethal Weapon

2015.07.18 rhamus

Túl sokat vártam tőle talán ez lehetett a baj. Nem ad egy hihetetlen nagy szórakozást és a jelenetek is elég laposak, erőltetettek. Talán egyszer megnézhető és kész.

2015.06.04 sonyxxx

Egy igazi akcófilm klasszikus, két színésszel akik között a film alatt jó volt a kémia. Ez a film az egyike, ami a páros rendőrös filmek egyik alapjául szolgál, tele van akciójelenetekkel, rendkívül szórakoztató volt.

2016.10.24 Manson

Amellett hogy egy igazi jó akciófilm, nagyon jó a humora is. Nagyon jól alakít benne a színész páros. Végig szórakoztató, izgalmas és leköti a nézőt.

2016.12.12 film kedvelő

Túl érzelmes lett vannak benne jó poénok meg az akció, de az rész inkább Barátság megszületését és a múltjukról beszél, ami őszintén szólva komolyan lerontja egy vígjáték film minőségét.

2016.10.10 Macskínó

Nekem nagyon tetszett az összes rész. Egytől egyig. Ritka za ilyen mert általában a másodikkal már elrontják a sorozatot nagy filmeknél, de hálistennek ezt nem tudták, egyre csak jobb lett! Ajánlott mindenkinek aki egy kis akcióra vágyik!

2015.06.09 Melibaba

A legjobb zsarufilm amit eletembe valaha lattam. Isteni ajanlani tudom csak.

2016.07.06 varjú

Első filmélményeim egyike volt, így talán csak a nosztalgia mondatja vele, de nagyon szerettem, és ha elcsípem valamikor a tévében, sose hagyom ki. Nem vagyok egy mai darab, de hát most mit lehet tenni.

2016.02.16 Toncsi

Az egyik legjobb zsánerfilm, össze sem lehet számolni, hány akciómozi merített ebből a felállásból és dramaturgiából. A maga nemében egy igazi klasszikus, de a mai szemnek már eléggé ütött-kopott. De hát van, amit nem lehet elvitatni tőle. Szóval ez ... Több

2016.03.20 MrBlond

Gibson és Glover legendás párosa bőven elviszi a filmet a hátán, és bár ma már egy tipikus akciómozinak tűnik, de ne felejtsük, a Halálos fegyver korszakalkotó mozi volt.

2015.03.30 palfi24

Minden buddy-movie és a vele járó legtöbb klisé atyja, egy classic 80-as évekbeli akcióvígjáték. Erős B-film, a VHS korszakból. Kötelező a műfaj kedvelőinek, legyen az humor, vagy az akciófilm. Szeretem az összeset, I-IV-ig egy nagy buddy-eposz!

2015.02.13 vevyy

Egyszerűen szenzációs ez a film! Bármikor szívesen megnézem, mert annyira könnyed, szórakoztató, vicces. A 2 színész alakítása valami fergeteges! Ezt mindenkinek látnia kell! :)

2015.03.07 danielrozgonyi

Zseniális. A tipikus 90-esévek eleji akciófilm hangulat, minden idők egyik legjobb zsarupárosával. És ami mára már elcsépelté vált (fekete és fehér páros, egymástól teljesen különböző páros), azt ez a film teremtette meg. Korszakalkotó, nagyon jó sze... Több

2019.12.15 Bandy

Nagyon jó, vb film, pörgős, akciókban gazdag film, nem szólva, a szereplőkről.