Andor (2022)

Diego Luna
Fiona Shaw
Stellan Skarsgård

firczy   2022. 09. 27.

Nekem alapvetően a Zsivány Egyesből nem jött be Andor karaktere, de itt most sokkal jobban ki van ez bontva, és persze érthető is az ő motivációja.

Timon   2022. 09. 21.

Meg kell hagyni, szokatlanul erős nyitás egy SW-élőszereplős alkotásnál. Nekem viszont valamennyi közül ez a kedvenc nyitásom (mind a három epizódot beleértve). Amikor bejelentették, éreztem hogy ez is valami új lesz. Igaz, egy lázadó-pilóta előtörté... több»

Zsebok   2022. 09. 22.

Nagyon kemény, sötét hangulatú, nekem nagyon bejött. Látványra is szép.

Bálint   2022. 09. 21.

Nagyon más, mint a klasszikus Csillagok háborúja. Semmiképpen sem mondanám nosztalgikusnak, ami nekem kifejezetten tetszett, de lehet, hogy mást elriasztana.

petera050   2022. 09. 23.

Nem akarok máris nagy szavakat használni, de szerintem erre a szériára már nagy szükségünk volt. Nekem az ObiWan csalódás volt egy kissé, de ez most teljesen kárpótol érte, úgy érzem.

Mirci   2022. 09. 24.

Oé, ez engem máris beszippantott, csak nehogy elszúrják az írók, nagyon tudni fog kelleni tartani ezt a szintet, mert irtó izgalmasan startolt.

Tony Gilroy, a sorozat írója és producere vezette a Zsivány Egyes: Egy Star Wars-történet átdolgozását és újraforgatását, ahol Cassian Andor karaktere először jelent meg.

(Hupka Adrián)

Diego Luna és Alan Tudyk újra eljátsszák Cassian Andor és K-2SO szerepét, amelyeket korábban a Zsivány Egyes: Egy Star Wars-történet (2016) című filmben alakítottak.

(Hupka Adrián)