Star Wars Resistance

Star Wars Resistance

Star Wars: Resistance

Katuda Xionót, a Lázadók egyik pilótáját egy titkos küldetéssel bízzák meg: kémkednie kell az Első Rend, a galaxist fenyegető legnagyobb ellenség ellen.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.10.01. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

1. évad (2018) - 20 epizód
2. évad (2019) - 18 epizód

2022.12.10 Timon

1. évad

Nos, ez a fajta Star Wars már nagyon nem jött be. Pedig a sequel-éra az egyik kedvencem a kánonban az eddig ismertekből, a Mandoverzum és a 3. és 4. rész közötti időszak után. Itt az animáció még nem volt probléma, hanem inkább a sztori, mely többször vagy el van nyújtva, vagy filleres, vagy komolyabban nem tesz hozzá. Néhány szereplő pedig olykor már kissé idegesítő volt. Az azért tetszett, ahogy az egyes szereplők háttértörténetébe bevezetett, meg a végén nagyot ütött, amikor összekötötték a hetedik résszel. 6,5/10

2020.09.13 Gergő

Szerintem az emberek túl komolyan veszik a Star Warsot. Ez a sorozat egy egyszerű, ártatlan szórakozás, amivel semmi baj nincs. Nem kell mindent véresen komolyan venni. És azért ne tegyünk úgy, mintha a többi Star Wars film és sorozat kifinomult mestermű lenne...

2021.07.12 Ádám

Nem igazán éreztem belőle Csillagok háborúja életérzés. Nem igazán voltak csillagok meg háború sem. Az egész egy rendszerben játszódik, ahol a karakterek nagyon leegyszerűsített ügyekben nyomoznak és néha van pár bugyuta poén.