Star Wars: Jedihistóriák

Star Wars: Jedihistóriák

Tales of the Jedi

Rövid történetek segítségével ismerhetjük meg a jedi lovagok világát a Galaktikus Köztársaság korából.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Dave Filoni
Premier: 2022.10.26. | Disney+ (2022.10.26.)
Több

2023.01.17 kabel

Teljesen középszerű

Ezek nem a Clone Wars sorozat jobb részei, ezek az átlagos fillerrészek, ahol nem igazán történik semmi érdekes vagy fordulatos. Skippelhető.

2022.10.26 Timon

Jedi sztorik

Vártam már ezeket a rövid történeteket. A legjobb, hogy mindig van valami új bennük, hol előtörténetet mutat be, hol összekapcsolódik egy regénnyel (pl. az Ahsokás történetszál). Ezután illetve eközben kicsit lapozgattam a regényt, keresve az egyes részek közti kapcsolatot, főleg az inkvizítorosat. (Na, majd később jobban megkeresem.) Dooku, Qui-Gon és Yaddle részei is nagyon ütősek voltak. Kedvencem az Ahsokás rész a végén, de jó volt látni a jedi-rendet is, és a klónokat, és a 66-os parancs néhány jelenetét. A jedik jelenetei is jók voltak. Obi-Wan Kenobi humora pedig most sem maradt ki. Amit a jelek szerint Anakin is megtanult tőle. :) 10/10

2022.10.26 Galuska

Érdekes és izgalmas történetek ismert karakterekről, akiket szerintem minden star wars rajongó ismer. Kell ennél több? Nekem nagyon tetszett és szerintem mindenkinek, aki szerett az animációs sorozatokat egy igazi ínyencfalat lesz. Csak ajánlani tudom.

2022.11.03 Fikatours_blogger

Infómorzsák fanoknak

Az animációs szösszeneteket beilleszthetjük a nagy egész történetbe.