The Book of Boba Fett (2021)

The Book of Boba Fett

Ming-Na Wen

taba   2022. 01. 18.

Boba Fett, a jóságos plüssmaci

Három rész megtekintése után az a véleményem, hogy a kegyetlen fejvadászból a Disney egy szerethető plüssmacit csinált. A történetnek nincs súlya, hiányzik belőle a drámaiság. Gondolom, hogy a cél a gyerekek számára is nézhető mese elkészítése volt, ez sikerült is, de a felnőtt korosztálynak aligha fog tetszeni. Két verziót kellene csinálni belőle, külön a gyerekeknek (mint ez), és egy felnőtteknek szóló drámaibb, sötétebb verziót.

Timon   2022. 01. 07.

Mesél a messzi-messzi galaxis

A Mandalorian gyakorlatilag forradalmi áttörést hozott a Star Wars történetében, főleg vizualitás terén, ezért is volt várható a Lucasfilmtől, hogy a sorozatokkal sem állnak le. Első élőszereplős sorozata (de főleg a brilliáns második évada) sok új é... teljes kritika»

flankezredes   2021. 12. 30.

A mandalori nyomdokain

Az első részt megnéztem. Túl sok minden nem történik benne, de van hangulata, ami beszippant. A mandalori nyomdokain haladva szerintem egész jó kis sorozat lehet ebből is. Minden adott hozzá tulajdonképpen, a szereplők, a rendezők hozzák a megszokott színvonalat. Külön kiemelném az aláfestőzenéket, amik nekem nagyon tetszettek! Mindenképp nézni fogom a teljes évadot, Star Wars-rajongóknak ajánlanám a sorozatot!

Vilmos393432   2022. 01. 09.

Nem is íróról szólt, kérem vissza a pénzem!

Booba Fat nem rivalizál Shakespeare műveivel, pedig azt hittem, hogy ennél azért nagyobb író. Nem tudom, hol ír könyvet, biztos kövi részekben. (0 rabszolgaság.)

bajczar.fm   2022. 01. 02.

Nagyon lassan indult be, az első rész nem sokat adott, de kíváncsi vagyok a folytatásra. Voltak furcsa pillanatok és néha olcsónak tűnt - amolyan retro feelingje volt, ezért szkeptikus vagyok, de szeretném, ha hozná a Mandalori minőségét.

Az első részben három Boston Dynamics robotot is láthatunk Mos Espa utcáin.

(Képkockák )

Boba Fett és a Krayt sárkány is megölt egy emberevő sarlaccot.

(Képkockák )

Jon Favreau, a Mandalori készítője kijelentette, hogy a sorozat önálló darab és nem a Mandalori harmadik évada. Elárulta, hogy Kathleen Kennedy azért nem jelentette be hivatalosan a produkciót, mert nem akarták elrontani a meglepetést, ami a Mandalori 16-ik részének végén rejtőzött.

(Hupka Adrián)

Temuera Morrison először mint Boba Fett apja - Jango Fett - jelent meg a Csillagok háborúja univerzumában, a Klónok támadása (2007) című filmben. Később Cody parancsnokként is láthattuk A Sith-ek bosszújában (2005).

(Hupka Adrián)