Boba Fett könyve

Boba Fett könyve

The Book of Boba Fett

Ming-Na Wen
Temuera Morrison

Jon Favreau A Mandalori című sorozata meglepő fordulatként újra bemutatta a világnak Boba Fett karakterét. Ki ne ismerné a legendás fejvadászt, aki a Csillagok háborúja eredeti trilógiájának utolsó részében nem éppen dicsőségesen, de fejest ugrott a Sarlacc szájába? Viszont most visszatér,… Több

Forgatókönyvíró: Jon Favreau, Noah Kloor, George Lucas
Premier: 2021.12.29. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2023.07.21 Lipót Testvér

Zsír. ENYHÉN SZÓLVA.

A hangulata teszi menővé. Boba Fett a legjobb Star Wars karakterek közül való, Chad Bane visszatérése és Fennec Shand felbukkanása "odateszi a pacekot". A végső csata királyi méretű, de nem esik túlzásba. Minden ott van, többek között a zenéje. A sci-fi és a western keveréke. Jobb már nem lehet! Nézze meg mindenki.

2022.01.07 Timon

Mesél a messzi-messzi galaxis

A Mandalorian gyakorlatilag forradalmi áttörést hozott a Star Wars történetében, főleg vizualitás terén, ezért is volt várható a Lucasfilmtől, hogy a sorozatokkal sem állnak le. Első élőszereplős sorozata (de főleg a brilliáns második évada) sok új é... Teljes kritika

2022.03.17 Emmersson

Űrwestern

Nagyon korrekt minisorozatot raktak össze Boba Fettről. Két fő idősíkon vezetik a történeteket. Az egyikből megtudjuk, hogy keveredett hősünk a másikba. A Sarlacc halálos gyomrának savasságát a beskar acélpáncélban túlélve kiszabadul, majd a buckalakók találnak rá. Náluk előbb fogoly, de érdemesnek találják arra, hogy sivatagi harcost faragjanak belőle. Családra lel köztük Boba Fett. Ezt az előzményt akkor látjuk, amikor a baktakamrában gyógyítja magát. Később ugyanis megtudjuk - másik idősík -, hogy megölte Bib Fortunát, aki a Jabba halála utáni zűrzavarban ül a város trónjára, így Boba Fett lesz Mos Espa ura. Csakhogy egy fejvadásznak nehéz uralkodni, egy helyben maradni, politizálni. Egy szindikátussal összetűzésbe keveredik a város, és régi ismerősök, új barátok bukkannak fel... Ahogyan a Mandalorian esetében, úgy itt is remek zene kíséri a sztorit.

2022.08.01 Yosihiro

Boba Fett története Mandalórival és Groguval

Had kezdjem azzal, hogy mivel a részeket külön nem tudtam véleményezni ezért itt most megteszem. Addig is leírom a véleményem mert hátha túl unalmas lenne végigolvasni a részek tartalmait. Szerintem egy remek sorozatot kapunk ami remekül illeszkedik... Teljes kritika

2022.04.09 Robinson76

Ez a könyv nem a címszereplőtől lett színesebb

A legendás fejvadászról szóló széria nekem összességében tetszett, bár az némileg beszédes, hogy pont a sorozat 5. és 6. része nyerte el a tetszésem a legjobban. Ezek ugyanis azok az epizódok, amikor egyáltalán nem szerepel Boba Fett. Ahogy a The Mandalorian főszereplője meghatározó volt a maga sorozatában, itt a címszereplő sajnos korántsem volt az. Így viszont pont, hogy az értelmét veszíti el a széria, mert Boba Fett ebben se érdekes, se fontos nem tud lenni. Ettől függetlenül az utolsó 3 rész miatt felfelé kerekítve adom az 5 zöld csillagot!

SPOILER: Cad Bane első élőszereplős változata az első évadban szerepel.Szerző: Képkockák

A buckalakók/tuskenek egy vonalban közlekednek, hogy elrejtsék pontos számukat, ahogyan azt az eredeti trilógiában is mondta Obi Wan.Szerző: Képkockák

A sorozatban több, a Boston Dynamics által fejlesztett robot is szerepel.Szerző: Képkockák

Az első részben három Boston Dynamics robotot is láthatunk Mos Espa utcáin. Szerző: Képkockák

Boba Fett és a Krayt sárkány is megölt egy emberevő sarlaccot.Szerző: Képkockák