Monarch: A szörnyek hagyatéka

Anders Holm
Mari Yamamoto
Kiersey Clemons
Ren Watabe

Godzilla és a Titánok közötti csata után játszódó sorozat, amely során kiderül, hogy a szörnyek valósak. Egy család útját követhetjük nyomon, ahogy feltárják eltemetett titkaikat és a Monarchhoz kötődő… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán
Premier: 2023.11.16. | Apple TV+ (2023.11.17.)
Több

2024.02.05 dandelion1983

Nagyon szeretem a dinós, godzillás, vagy bármilyen szörnyes filmeket, így nyilván nem tudok nem elfogult lenni legalább egy kismértékben. Nem rossz sorozat, de már az első részektől kezdődően millió kérdést hagy bennünk megválaszolatlanul, logikailag... Több

2024.01.19 Robinson76

A Monarch és a Titánok

A Monarch cselekménye több idősíkon fut. Az egyik ilyen a korábban a Kongban megismer Bill Randára helyezi a hangsúlyt, aki időt és fáradtságot nem ismerve társával, dr. Keiko Miurával együtt megszállottan keresi a titánok létezésének bizonyítékait. A másik idősíkban Bill unokája, Cate megismeri mostohatestvérét, és ők olyan nyomokra bukkannak, amik összefüggésbe hozzák apjukat a címadó céggel, a Monarch-kal. Az korábbi idősík inkább kalandos, felfedezős hangulatot áraszt, remek karakterekkel, a későbbi pedig inkább összeesküvés-elméletes, thrilleres narratívát használja. A sorozat tempója rendben, helyenként pedig kifejezetten hangulatos, és kellően látványos is. A vizualitás mellett azonban a szereplők is igen kidolgozottak, így még akár azonosulni és izgulni is tudunk értük. Egyszóval aki egy látványos, igényesen kidolgozott és rejtélyes szériára vágyik, amelyben Godzilla és a többi kaiju is megmutatja magát, hát ne sokat habozzon, azonnal csatlakozzon!

2024.02.05 Török389133

Az első két rész nagyon jó, de utána elég unalmas lesz. Az utolsó 3 rész viszont nem rossz. Nagyon látványos, és jók a színészek, úgyhogy összességében az unalmas részek ellenére is tetszett.

2023.11.17 papaja

Érdekesnek találtam és izgalmasnak az első részt, rögtön megfogott. Csak így tovább, remélem működni a fog a sorozat, ezek a szörnyek már régóta érdemelnek valamiféle tisztességes adaptációt.

2023.11.23 I3rYcE

Kezdeti unalom

Az első három rész után az ember várja a folytatást. Azonban még mindig olyan érzése van az embernek, hogy fél gőzzel megy a sorozat. Lehetne már egy kis „akció”.

John Goodman megismétli Bill Randa szerepét a Kong: Koponya-sziget (2017) című filmből.Szerző: Hupka Adrián

A sorozatban együtt szerepel majd apa és fia, Kurt és Wyatt Russell.Szerző: Hupka Adrián

(2024. 01. 19.)
Újabb sorozattal bővült a Legendary Pictures-féle SzörnyVerzum, és ez az új széria, a Monarch: A szörnyek hagyatéka végre jobban bemutatja a mozifilmekben szereplő szervezetet, amely a titánokat tanulmányozza. Több