A holnap legendái

A holnap legendái

Legends of Tomorrow

Amikor már a hősök is kudarcot vallanak, a világnak legendákra van szüksége. Az időutazó Rip Hunter ismeri a jövőt, és mindent elkövet, hogy megakadályozza az emberiségre váró keserű sorsot. Hunter hősökből és gonoszokból kovácsolt csapatának szembe kell néznie a megállíthatatlan… Több

Premier: 2016.01.21.

Nick Zano
Maisie Richardson-Sellers
Elyse Levesque

2016.09.30 hell.l

Jó kis sorozat lenne, csak szerintem kevesebb epizóddal nagyobb hatást el lehetett volna lenni. A karakterek és a történetek nagyon jók, várom a folytatást:)

2016.02.23 Megamovie

A történet a távoli jövőben kezdődik ahol a gonosz Vandal Savage (egyiptomi diktátor)uralma alá hajtotta a földet.Ezt kívánja megakadályozni az időutazó Rip Hunter ám ehhez szüksége van a egy különleges csapatra(Hawkman-Hawkgril,Firestrom,Atom,Sara L... Több

2016.02.13 Balint

Az első részek elég jól kezdtek, gyorsan és logikusan összerántották a csapatot akiket már a testvérsorozatokban felvezettek korábban, ha tartják a színvonalat amit 13 részben nem is lesz nehéz jó lesz ez, engem a hajójuk emlékeztet egy picikét a Rogue Shadow-ra ;)

Caity Lotz az egyetlen színész, aki a sorozat minden részében szerepel. Szerző: Nk

Ez Brandon Routh második DC Comics karaktere a 2006-os Superman visszatér Clark Kent/Superman szerepe után. Szerző: Nk

Az egyik epizódban Leonard Snart (Fagykapitány) a következőt mondja: "This isn't my first prison break" (Nem ez az első szökésem börtönből). A karaktert Wentworth Miller alakítja, aki A szökés (2005) című sorozat főszereplője volt. A szökésben testvérét Dominic Purcell alakítja, aki ebben a sorozatban Mick RoryRory (Hőhullám) szerepében játszik. Szerző: Nk

Brandon Routh (Ray Palmer) és Courtney Ford (Nora Darkh) házasok, van egy közös gyermekük is. Szerző: Nk

Értékelés: 7.5/10
(2016. 02. 12.)
Legends of Tomorrow (pilot)
Hogy lesz-e olyan klasszikus szuperhősös sorozat, mint a Flash vagy az Arrow, azt csak az idő mondja majd meg, mindenesetre egy jó alapanyag adott hozzá.
Flash - A Villám
2014