A holnap legendái (2016)

Legends of Tomorrow

hell.l   2016. 09. 30.

Jó kis sorozat lenne, csak szerintem kevesebb epizóddal nagyobb hatást el lehetett volna lenni. A karakterek és a történetek nagyon jók, várom a folytatást:)

Megamovie   2016. 02. 23.

A történet a távoli jövőben kezdődik ahol a gonosz Vandal Savage (egyiptomi diktátor)uralma alá hajtotta a földet.Ezt kívánja megakadályozni az időutazó Rip Hunter ám ehhez szüksége van a egy különleges csapatra(Hawkman-Hawkgril,Firestrom,Atom,Sara Lance,Leonard Snart,Hetwawe) akikből ugyan hősök nem lehetnek de legendák igen.Összességében nálam ez a sorozat úgy működik mint egy mini Igazság Ligája -Bosszúállók,de ez számomra egyáltalán nem zavaró mivel a Flash -Arrow sorozatokból jöttek a karakterek és így jól fel van építve a hátterük -jól működik a kémia.Plusz az akciók tévés szinten nagyon jól megvannak csinálva látványosak.

Balint   2016. 02. 13.

Az első részek elég jól kezdtek, gyorsan és logikusan összerántották a csapatot akiket már a testvérsorozatokban felvezettek korábban, ha tartják a színvonalat amit 13 részben nem is lesz nehéz jó lesz ez, engem a hajójuk emlékeztet egy picikét a Rogue Shadow-ra ;)

Arthur Darvill
Arthur Darvill
Nick Zano
Maisie Richardson-Sellers
Elyse Levesque

Hogy lesz-e olyan klasszikus szuperhősös sorozat, mint a Flash vagy az Arrow, azt csak az idő mondja majd meg, mindenesetre egy jó alapanyag adott hozzá.