A zöld íjász (2012-2020)

Robert Langdon   2020. 02. 20.

1 évados

Azok alapján, amiket olvastam róla, reménykedve kezdtem neki. És az első évad, (a teljesen felesleges szerelmi katyvasz kivételével) nagyon is bejött. Itt még a dupla szál is tetszett. Viszont ahogy haladtam tovább, egyre laposabb lett, a második évad se túl jó (ennél már a két idősík se jó), a 3. pedig egyenesen selejtes. Ennyi hazugságot kitalálni akkor se lehet, ha az ember az interneten keresi és nem forgatókönyvírók munkája. A többi évad már nevetséges kategória. Bár azokba csak belenéztem. Ne nézze senki tovább az 1 évad után,ha nem akar nagyot csalódni.

indingo   2017. 05. 03.

Nem egy rossz sorozat, bár én sok mindent nem úgy tárnék a nézők elé ahogy. Az első évadok élvezetesebbek voltak, utána már túl szuperhősös lett az egész.

Deku   2017. 08. 21.

Nagyon szépen körbeért a sorozat végre átláthatjuk Oliver teljes utazását ami nem volt egy gyalog galopp. Nagyon szuper lett és alig várom a következő évadot. Ajánlom.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Kiváló sorozat egy kiváló képregény történetből. Nagyon szeretem ahogy ezen alkotásokat összekapcsolják más képregény történetekkel. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Nem igazán tudom hová tenni ezt a sorozatot. Olyan érzésem volt,a mikor néztem (3. évadig) mintha már láttam volna, nekem sok film/sorozatot juttat az eszembe.

Norbi   2018. 07. 25.

Nem lesz a kedvencem. Pár rész után egyszerűen nem tudott lekötni, és el is vetettem az ötletet hogy behozzam a lemaradásomat. Egy idő után sablonos egy kicsit, és érdektelen.

VvV   2018. 12. 28.

A legjobb és legtartalmasabb szuperhősős sorozatok egyike. Igényes a története és jó a megvalósítása.

A sorozat címe a negyedik évadtól kezdve arrow helyett the green arrow néven fut, ezzel is utalva arra, hogy sokkal képregényesebb irányba mennek el.

(sz.marci)

A legends of tomorrow sorozatban a zöld íjász felbukkan egy rész erejéig, ám itt öregebb, és a kinézete sokkal inkább hasonlít a képregényesre.

(sz.marci)

A Zöld Íjász íját meg lehet vásárolni 1395 dollárért.

(Archívum)

A Zöld Íjász bevezető részében észrevehető, Caity Lotz (Sarah) szerepét végül Jacqueline MacInnes Wood kapta meg. Ennek az oka máig ismeretlen.

(Archívum)

John Diggle eredetileg nem szerepelt a képregényben, őt kifejezetten a sorozat miatt tették bele.