1. évad (2023) - 5 epizód

Alaqua Cox

Maya Lopeznek szembe kell néznie a múltjával. Életében akkor léphet tovább, ha újra kapcsolatba kerül indián gyökereivel és megérti a család és a közösség jelentőségét.

(Hupka Adrián)

Rendező: Sydney Freeland
Forgatókönyvíró: Heather Marion, Amy Rardin
Premier: 2024.01.10. | Disney+ (2024.01.10.)
Több

2024.03.07 Gika

Vártam, mert a Daredevil a kedvenceim közé tartozik, de ezt nem tudtam végignézni, annyira untam. Talán egyszer.

2024.01.17 cseszi007

Hát?

Vannak jó Marvel-sorozatok, na ez nem az. Pedig lehet volna, kár, hogy túl sokat akart. Epic pillanat: Vonat akció Folytatás: Részben Maya igen, a többi nem. Vége csavar: 70%.

2024.01.12 Gyula Gábor Antal

Echo

Az első két rész megfogott, Daredevil kevés szerepet kapott, a többi nem volt annyira izgalmas, de nézhető volt, végül is legalább volt egy kis cselekmény. Fisk vitte a prímet, de még mindig hiányzik a pezsgés a Marvelből.

2024.01.10 Márk

Az első két rész alapján úgy tűnik, ez még a jobbik marvel sorozatok közé tartozik. De nem hiszem, hogy folytatom, mert sajnos unalmas számomra. Egy esélyt azért megéri adni neki.

2024.01.11 KingPin

Az első rész mefogott, a második elüldözött. Nagyon félrevezető volt. Sajnos nem olyan kemény és durva, mint mondjuk a Megtorló vagy a Daredevil, éppen ezért nálam pofára esett. Azért nem rossz, de számomra kevés.

Sólyomszem (2021) rendezőpárosa, Bert és Bertie Ellwood nem válallta az Echo rendezését, mivel saját meglátásuk szerint ezt olyasvalakinek kellett volna megtennie, aki hitelesen tud mesélni az indián közösségekről, így az illető maga is a részese annak.Szerző: csd

Az Echo története a 2021-es Sólyomszem sorozat cselekményéhez is kapcsolódik.Szerző: csd

Ez lesz az első MCU-sorozat, amely a Netflixhez hasonló binge release modellt követi, azaz a hagyományos kábeles stílusú heti megjelenési stratégia helyett egyszerre egy teljes évadot adnak ki.Szerző: csd

Alaqua Cox az első fogyatékkal élő színésznő, aki a Marvel Studios egyik produkciójának főszereplőjét alakítja.Szerző: csd

A sorozat a Disney+-on lesz elérhető, és már a premierje napján látható lesz az összes rész, a korábbi Marvel-sorozatokkal ellentétben. Szerző: Gábor390920

Sólyomszem
2021