Daredevil

(Daredevil)

Deku  2017. 08. 19.

Oda vagyok a Marvel dolgokért viszont ez a sorozat meglepetés volt a javából. Hangulatában teljesen elüt a Marveles filmektől viszont ez a komolyság nagyszerűen működik benne.

bgnz367  2017. 04. 19.

Ez nem a jól megszokott vidám típusú képregénysorozat. Ennek ellenére meg van a varázsa amivel a nézőt a fotelhez szegezi és addig fel sem engedi állni míg fel nem tűnik a stáblista.

Cptn Jinbe  2017. 06. 07.

Nem igazán gondoltam úgy erre a sorozatra, hogy én belevetem magam, inkább belepillantottam pedig imádom a Marvel világát. Nos meglepődtem mert nem vártam, hogy ennyire izgalmas, pörgős és akciódús legyen majd.

sz.marci  2016. 07. 02.

A Marvel merészet vállalt, mikor berendelt egy sötétebb hangulatú sorozatot, ám úgy tűnik, hogy nekik még ez is nagyon jól megy. Sőt! Nagyon jól! Hiába a sötétebb hangulat(amiért előzetesen sokan kritizálták a Marvelt) a sorozat így is tökéletes lett. Egy sokkal életszerűbb történetet kapunk, életszerűbb karakterekkel és cselekményekkel. Apropó karakterek! Charlie Cox tökéletes választás volt a szerepre, remekül játszotta el a vak igazságosztót. A mellékkarakterek is jók voltak, nekem viszont Karen Page karaktere egy kicsit erőltetnek tűnt. A fő gonosz Kingpin zseniális! Ez az ami a Marvel filmekből hiányzik. Egy jól kidolgozott karakter. Bár érthető, hogy jó lett, hiszen itt egy egész évad állt a karakter jellemének kidolgozására. Összességben én mindenkinek ajánlom a Daredevil-t, aki egy pörgős akciófilmre vágyik.

hell.l  2016. 05. 15.

A kedvenc Marvel sorozatom. Sötétebb a hangulata, mint általában a többi Marvel filmnek és ez valahogy nagyon jól jött le. Nagyon jók a karakterek, a történet. A második évad szerintem is még jobban sikerült, mint az első.

Vincent D'Onofrio
Rosario Dawson
Vincent D'Onofrio
Elden Henson
Smoking Barrels: Daredevil
"Na, de majd a Daredevil" - gondoltam a Netflix részvételét és az egyöntetűen méltató kritikákat látva. De attól tartok, megint én leszek a hipszter majom, mert ez a produkció ugyan akármennyire is a műfaj krémjét képviseli, sajnos még relatíve messze van a valódi minőségtől.
Corn and Soda: Daredevil
Már csak egy dolgunk van, várni a második évadra, és reménykedni, hogy kicsit hosszabb lesz, és nem zavarják le egy nap alatt, mivel ekkora siker után őrültek lennének nem folytatni.
Smoking Barrels: Daredevil 2. évad
A Daredevil második évada rengeteg akciót, szinte folyamatos pörgést és egy olyan Punishert hozott, ami miatt azoknak is ajánlott a sorozat, akik nem feltétlenül a műfaj kedvelői. 8,5/10

Stan Lee egy rövid cameo erejéig maga is feltűnik a széria egyik epizódjában.

(sz.marci)

A sorozat New Yorkban játszódik, csakúgy mint a Jessica Jones vagy mint a később megjelenő Luke Cage és Iron first sorozatok.

(sz.marci)

A fenegyerek az egyik főszereplője lesz a 2017-ben érkező Defenders sorozatnak.