1. évad (2015) - 13 epizód

Rosario Dawson
Vincent D'Onofrio
Elden Henson
Charlie Cox

Egy vak ügyvéd különleges képességit kamatoztatva az éjszaka leple alatt maszkos igazságtevőként ered a bűnözők nyomába.

(hp)

Premier: 2015.04.02. | Disney+ (2022.06.12.)
Több

2024.03.07 Gika

Kedvenc karakter. Szeretem a mélységét és komolyságát a sorozatnak. És végre egy sorozat, amit nem tömnek tele a szereplők egymással való, felesleges és fárasztó drámázásával.

2017.08.19 Deku

Oda vagyok a Marvel dolgokért viszont ez a sorozat meglepetés volt a javából. Hangulatában teljesen elüt a Marveles filmektől viszont ez a komolyság nagyszerűen működik benne.

2019.08.18 Ms. Akárki

Imádom. Egyik kedvenc igazságosztó jófiú karakterem a képregényvilágból. Izgalmas és érdekes sorozat. Nagyon más mint ahogy a filmben ábrázolták de ebben rejlik a varázsa a sorozatnak. Carrie-Anne Moss-nak kifejezetten örültem. Imádom a játékát.

2021.03.05 Zoltán384279

Mikor először láttam, hogy sorozat készült a Daredevilből, kicsit féltem tőle. Bár a Ben Affleck féle mozifilm nem túl népszerű, nekem az egyik kedvencem volt. De a sorozat zseniális lett. Rengeteg poén van benne, mégis komor hangulat árad belőle. Ne... Több

2019.02.24 rainman

Jó és rossz harca új köntösben

Egy ideje tudom, hogy a Netflix nagyon ráállt a minőségi sorozatok gyártására. Néhányat már láttam is tőlük, ami lenyűgözött. De egyszerűen akkora dömping van sorozat téren, hogy képtelenség követni, akárcsak a Netflixen futó sorozatokat is! Egyre tö... Teljes kritika

Eredeti képregényeiben Matt Murdock élénk sárga és fekete jelmezben keringett, egyetlen piros D betűvel a mellkasán. A jelmez eredetileg állítólag akrobata öltönynek tűnt, mivel Matt ügyes akrobata volt bőrhöz kötött nadrággal és trikóval. Szerencsére a kínos megjelenés nem tartott sokáig, és piros aláírását a következő évben, a 7. számban vezették be. Összességében öt különböző jelmeze volt karrierje során, köztük egy rövid páncél, egy erősen páncélozott öltöny, valamint egy fekete és piros.Szerző: jfruzsi97

Ben Affleck olyan kontaktlencséket viselt, amelyek blokkolták a látását, így valóban "vak" volt.Szerző: Shelby07

Ben Affleck azt mondta, hogy megalázó volt számára viselni a jelmezt, ezért többé nem játssza el Daredevilt.Szerző: Shelby07

Stan Lee egy rövid cameo erejéig maga is feltűnik a széria egyik epizódjában.Szerző: sz.marci

A sorozat New Yorkban játszódik, csakúgy, mint a Jessica Jones vagy a később megjelenő Luke Cage és Iron first sorozatok.Szerző: sz.marci

Értékelés: 9.7/10
(2015. 07. 30.)
Már csak egy dolgunk van, várni a második évadra, és reménykedni, hogy kicsit hosszabb lesz, és nem zavarják le egy nap alatt, mivel ekkora siker után őrültek lennének nem folytatni. Több

(2016. 04. 14.)
A Daredevil az a képregénysorozat, amit most a Netflix hiányérzet nélkül oldott meg. Kihasználták a lehetőségeket, igényesek voltak minden szempontból, de ahelyett, hogy tankönyvszagú lenne az egész tényleg csak gyerekesen durván oda vagyunk érte. Több

(2015. 05. 06.)
"Na, de majd a Daredevil" - gondoltam a Netflix részvételét és az egyöntetűen méltató kritikákat látva. De attól tartok, megint én leszek a hipszter majom, mert ez a produkció ugyan akármennyire is a műfaj krémjét képviseli, sajnos még relatíve messze van a valódi minőségtől. Több

Értékelés: 8.5/10
(2016. 04. 06.)
A Daredevil második évada rengeteg akciót, szinte folyamatos pörgést és egy olyan Punishert hozott, ami miatt azoknak is ajánlott a sorozat, akik nem feltétlenül a műfaj kedvelői. Több