indingo   2017. 11. 09.

Az elején féltem, hogy nagyon tinidráma lesz a sorozat, de utána ezt szerencsére kinőtte. Az első pár rész után tetszik, sok helyen visszautal a X-men filmekre.

TomÁcs   2018. 04. 16.

Valami X-man utófilm szeretne lenni, több utalás is van benne, de nekem nem jött be a sorozat. Valahogy esetlenek a karakterek, a képességek is bénák.

Bazzzsi   2017. 11. 23.

Marvelles sorozat. A története eddig nem rossz. Érdekes szuper képességekkel bírnak a mutkók. Érdekesek a részek, bár a szerelmi szálat elhagyhatták volna.

Greeta   2017. 12. 09.

Lendületesen indult és tetszett, hogy minden részben újabb képességeket ismerhetünk meg. Miután abba a bunkerbe húzodtak eléggé leült a sztori és alig történt valami.

A pilot forgatása Heaven munkacímen kezdődött meg 2017. március 13-án Dallasban, és április 11-én ért véget.

Bár ez már a hatodik X-Men tévésorozat, de mindössze a második élőszereplős feldolgozás.

A sorozatot Peter David "X-Factor" című képregénye ihlette, melyben a mutáns bűncselekmények felderítésére az X-Menek egy ügynökséget hoznak létre.