Génrejtek (2008-2011)

Sanctuary

Robinson76   2021. 05. 27.

Különleges élőlények menedéke

A Menedék különféle természetfeletti, abnormális élőlények otthona, melyben biztonságban és felügyelet alatt élhetnek, és a külvilág is nyugodtan élhet nélkülük. Dr. Helen Magnus és csapata ezen élőlények védelmét és megsegítését tűzte ki célként. Az alapító orvos és tudományos kutató működteti a kastélyt, ahol e természetfeletti lényeket tanulmányozza és segíti. Társai: egy zseniális törvényszéki pszichiáter, Dr. Magnus lánya, aki profi szörnyvadász, és az alapító-orvos számítástechnikusa, fegyvertervezője és védelmezője, aki vérfarkasként maga is természetfeletti képességekkel bír. A látványvilág az elején még nem az igazi, később azonban feljavul, de már az elejétől látni lehetett, hogy a sztoriban ott van a potenciál, és azt nagyrészt ki is hozzák belőle az alkotók. Összességében az átlagosnál mindenképp jobb a történet és az elképzelés, a látvány és a kivitelezés viszont csak átlagos, ezért én most kissé szigorúan egy erős közepesre értékelem, de mindenkinek ajánlom, mert egy próbát mindenképp megér.

indingo   2017. 12. 03.

Szerintem ez egy jó sorozat volt, bár a végét sosem tudtuk meg. Az AXN adta. picit össze-vissza. Misztikus volt a története, néhány természetfeletti lénnyel.

Edii   2015. 09. 23.

A sorozatnak inkább az 1.évada volt a legtartalmasabb, utána már kissé kifogytak a fantáziából. Amanda Trapping alakítása lenyűgöző.

belavagyok   2020. 11. 05.

A főszereplő srác karakterét szerettem a legjobban. Izgalmas sci-fi sorozat volt, némiképpen újszerű. Szerettem.

Hercegno   2017. 02. 24.

Fontos, hogy ezt a filmet úgy érdemes nézni, hogy az ember elvonatkoztat a film technikai dolgaitól, mert ez esetben nem fogja megbánni, hogy megnézi. Egy igen izgalmas világba csöppen bele az ember.

Pappcsino   2016. 12. 09.

Egészen biztosan nem fogja senki megbánni, ha végignézi ezt a sorozatot. Bár van 1-2 rész, amely kevésbé izaglmas, összességébn egy igazán izgalmas ésérdekes világ részesei lehetünk a filmnek kösönhetően. Sok találmányt, érdekességet ismerhetünk meg.

kadvan95   2017. 07. 16.

Egy fantasztikus, misztikus világba csöppen bele az ember. Különleges, teremtmények, karakterek, történetek. Izgalmas, lenyűgöző, szórakoztató.