indingo   2017. 12. 03.

Szerintem ez egy jó sorozat volt, bár a végét sosem tudtuk meg. Az AXN adta. picit össze-vissza. Misztikus volt a története, néhány természetfeletti lénnyel.

Edii   2015. 09. 23.

A sorozatnak inkább az 1.évada volt a legtartalmasabb, utána már kissé kifogytak a fantáziából. Amanda Trapping alakítása lenyűgöző.

Hercegno   2017. 02. 24.

Fontos, hogy ezt a filmet úgy érdemes nézni, hogy az ember elvonatkoztat a film technikai dolgaitól, mert ez esetben nem fogja megbánni, hogy megnézi. Egy igen izgalmas világba csöppen bele az ember.

Pappcsino   2016. 12. 09.

Egészen biztosan nem fogja senki megbánni, ha végignézi ezt a sorozatot. Bár van 1-2 rész, amely kevésbé izaglmas, összességébn egy igazán izgalmas ésérdekes világ részesei lehetünk a filmnek kösönhetően. Sok találmányt, érdekességet ismerhetünk meg.

kadvan95   2017. 07. 16.

Egy fantasztikus, misztikus világba csöppen bele az ember. Különleges, teremtmények, karakterek, történetek. Izgalmas, lenyűgöző, szórakoztató.