The OA

Johnson hét éve tűnt el, de most hazatért. Régen vak volt, de most úgy tűnik, hogy sikerült visszanyernie látását. A legtöbben örömmel fogadják Johnson visszatérését, ám néhányan tartanak… Több

Premier: 2016.12.16. | Netflix (2019.08.08.)

1. évad (2016) - 8 epizód

Riz Ahmed
Brendan Meyer

2023.11.03 Robinson76

Egy filozofikus agymenés

Nekem sem a megvalósítás, sem a szereplők nem nyerték el a tetszésemet. A képi világa időnként remek, és maga a történet is abszolút rendben lenne, ha nem láttam volna ilyet már többedszer. Amúgy lehet, hogy az is probléma volt, hogy a megfelelő befogadásához nem tudtam igazán elmélkedni a látottakon, mert nem fogott meg eléggé ahhoz. Természetesen nem adtam fel, és utánanéztem, de nem győzött meg az, amit olvastam. Mivel sokan azt írták a különböző fórumokon, hogy az epizódok stílusa szinte végig hasonló marad, így nem láttam értelmét folytatni a korábban leírtak miatt.

2018.11.05 vitto

Alapból nagyon tetszett, ahogy kinéz az egész, és bár az alakítások nem egy eget rengetőek vagy épp emlékezetesek, mégis nagyon telitalálatnak gondolom ezt a koncepciót!

2017.07.13 dakod

Nagyon kidolgozott sztori és nem egy epizód engem fokozatosan szorított bele a székbe, valami elképesztő módon fordulatos és kiszámíthatatlan, nem is igazán értem, miért nem kapott nagyobb népszerűséget. Szuper sorozat!

(2017. 03. 08.)
Angyalporhintés
A Sundance Fesztivál felfedezettje, Brit Marling a Netflixen debütált első tévésorozatával (The OA), ami sajnos közel sem sikerült olyan jól, mint arra az előző munkáinak fényében számítottunk. HUNGLER TÍMEA ÉVADKRITIKÁJA. Több

(2017. 02. 13.)
Ugyan magában hordozza ugyanazt a zsenikre jellemző nagyban gondolkodást, de úgy tűnik, a rendező alapossága és történetmesélési készségei láthatóan nem terjednek túl másfél órás indie-gimmickek megvalósításán. Több