Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Niké383864   2020. 11. 26.

Végignéztem, és szerintem nagyon szórakoztató sorozat. Ugyanakkor elég komoly témát boncolgat. Mindenesetre nekem nagyon tetszett, mindenkinek ajánlom.

Deku   2017. 08. 21.

Karakter kedvenc lett ez a sorozatom. Ioan Gruffudd kegyetlen jó szerepet hozott és végig várós volt ez a sorozat. Sajnálom, hogy ilyen hamar elkaszálták lett volna még benne bőven.

dailyfilmsan   2018. 08. 02.

1 évados, átlagos sorozat inkább krimi de jócskán kapott misztikus töltetet is. Nem volt rossz csak a befejezés nem elégítette ki az elvárásaimat. Na meg persze sok kérdőjelet hagyott maga után. Gondolom nem hozta az elvárt bevételt és leszedáltáktúl hamar.

ZeroHero   2019. 09. 26.

Egy teljesen atlagos misztikus krimit kapunk, meglepetes nelkul es gyenge befejezessel. A szineszi jatek teljesen rendben volt, de semmi kraft nem volt benne... Miert neznenek az emberek egy olyan sorozatot, ami nem eri el az ingerkuszobuket? A 90es ... több»

beero88   2016. 01. 16.

A sorozat nagyon nagy kedvencemmé nőtte ki magát. Nagy kár hogy ilyen rövid időt futott be mert szívesen elnéztem volna még a történetét. Izgalmas, rejtelmes és kalandos sorozat. Tele fordulatokkal.

bgnz367   2017. 04. 19.

Nagyon sok kedvenc sorozatom van. Viszont köztük is kiemelkedik ez melyet mélység sajnálatomra túl hamar elkaszáltak. Gruffudd hihetetlen dolgot művelt ebben a sorozatban. Teljesen elkápráztatott.

szabomarc   2019. 01. 04.

Tetszett, kár hogy elkaszálták, szerintem többet érdemelt volna ez a sorozat. Le tudott kötni végig, érdekes volt a története. Mindenkinek ajánlom, tényleg kár hogy csak ennyi lett...

Alana de la Garza
Lorraine Toussaint
Ioan Gruffudd

A "forever" (örökké) szó a sorozat minden egyes részében elhangzik.