beero88   2016. 01. 16.

A sorozat nagyon nagy kedvencemmé nőtte ki magát. Nagy kár hogy ilyen rövid időt futott be mert szívesen elnéztem volna még a történetét. Izgalmas, rejtelmes és kalandos sorozat. Tele fordulatokkal.

padfoot8925   2015. 06. 23.

Érdekes témát feszeget a sorozat. Szerintem nagyon egyedi lett a téma amit választottak. Értetlenül álltam az előtt is, hogy miért lett olyan alacsony a nézettsége. Ettől függetlenül csodás karakter és hihetetlen történet. Igaz 1 évad de érdemes végig nézni mert a kasza ellenére is kap lezárást.

Mr. Z   2015. 06. 05.

Ez tipikus az a sorozat amire nincsenek jó szavak. Minden téren tökéletes volt. Elsősorban a történet, egy halhatatlan karakter a főszerepben, aztán volt mondanivalója minden résznek és hát lássuk be azért Joan Gruffudd nagyon szépet alakított. Az angol akcentus nálam bitang nyerő. Nem értem miért kapott kaszát. Ennél sokkal rosszabb sorozatok vannak még mindig a mezőnyben indokolatlanul. Kár érte de érdemes megnézni hisz kap rendes lezárást.

neeta92   2015. 06. 21.

Biztos fogom még újranézni hisz teljesen magához láncolt a sorozat. Alig bírtam kivárni a soron következő részt. Talán ennyire érdekes sorozatot nem nagyon néztem. Leginkább Henry karaktere volt a megkapó.

Zsóka   2016. 04. 25.

Egyik nagy kedvencem most, krimiben rég láttam ennyire érdekeset:)

Alana de la Garza
Lorraine Toussaint
Ioan Gruffudd

A "forever" (örökké) szó a sorozat minden egyes részében elhangzik.