Advertisement

Alana de la Garza
Lorraine Toussaint

Lehmann   2021. 09. 03.

10/10

Egyik kedvenc lett, a karaktert, aki a főhősünk, megkedveltem. Zsenialitása és a történet mesebeli és véletlenszerű kapcsolatai teszik remekművé. Nincs üresjárat a filmben. 10mp-ig nem unatkoztam. A részek egyformák formailag, de nem unod meg, mégis egy másik történeti szálat húz magával. Nézd meg! Próbáld meg!

Deku   2017. 08. 21.

Karakter kedvenc lett ez a sorozatom. Ioan Gruffudd kegyetlen jó szerepet hozott és végig várós volt ez a sorozat. Sajnálom, hogy ilyen hamar elkaszálták lett volna még benne bőven.

beero88   2016. 01. 16.

A sorozat nagyon nagy kedvencemmé nőtte ki magát. Nagy kár hogy ilyen rövid időt futott be mert szívesen elnéztem volna még a történetét. Izgalmas, rejtelmes és kalandos sorozat. Tele fordulatokkal.

bgnz367   2017. 04. 19.

Nagyon sok kedvenc sorozatom van. Viszont köztük is kiemelkedik ez melyet mélység sajnálatomra túl hamar elkaszáltak. Gruffudd hihetetlen dolgot művelt ebben a sorozatban. Teljesen elkápráztatott.

dailyfilmsan   2018. 08. 02.

1 évados, átlagos sorozat inkább krimi de jócskán kapott misztikus töltetet is. Nem volt rossz csak a befejezés nem elégítette ki az elvárásaimat. Na meg persze sok kérdőjelet hagyott maga után. Gondolom nem hozta az elvárt bevételt és leszedáltáktúl hamar.

neeta92   2015. 06. 21.

Biztos fogom még újranézni hisz teljesen magához láncolt a sorozat. Alig bírtam kivárni a soron következő részt. Talán ennyire érdekes sorozatot nem nagyon néztem. Leginkább Henry karaktere volt a megkapó.

ZeroHero   2019. 09. 26.

Egy teljesen atlagos misztikus krimit kapunk, meglepetes nelkul es gyenge befejezessel. A szineszi jatek teljesen rendben volt, de semmi kraft nem volt benne... Miert neznenek az emberek egy olyan sorozatot, ami nem eri el az ingerkuszobuket? A 90es ... több»

A "forever" (örökké) szó a sorozat minden egyes részében elhangzik.