Vélemények: Mindörökké (2014)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Deku   2017. 08. 21.

Karakter kedvenc lett ez a sorozatom. Ioan Gruffudd kegyetlen jó szerepet hozott és végig várós volt ez a sorozat. Sajnálom, hogy ilyen hamar elkaszálták lett volna még benne bőven.

dailyfilmsan   2018. 08. 02.

1 évados, átlagos sorozat inkább krimi de jócskán kapott misztikus töltetet is. Nem volt rossz csak a befejezés nem elégítette ki az elvárásaimat. Na meg persze sok kérdőjelet hagyott maga után. Gondolom nem hozta az elvárt bevételt és leszedáltáktúl hamar.

ZeroHero   2019. 09. 26.

Egy teljesen atlagos misztikus krimit kapunk, meglepetes nelkul es gyenge befejezessel. A szineszi jatek teljesen rendben volt, de semmi kraft nem volt benne... Miert neznenek az emberek egy olyan sorozatot, ami nem eri el az ingerkuszobuket? A 90es evekben meg belefert az, h nezett az ember kis tulzassal mindent, ami a TVben ment, de 2010 utan, amiota elterjedt a streaming, ez mar keves. S ez a film is konnyunek talaltatott a piacon, szerintem teljesen jogosan.

beero88   2016. 01. 16.

A sorozat nagyon nagy kedvencemmé nőtte ki magát. Nagy kár hogy ilyen rövid időt futott be mert szívesen elnéztem volna még a történetét. Izgalmas, rejtelmes és kalandos sorozat. Tele fordulatokkal.

bgnz367   2017. 04. 19.

Nagyon sok kedvenc sorozatom van. Viszont köztük is kiemelkedik ez melyet mélység sajnálatomra túl hamar elkaszáltak. Gruffudd hihetetlen dolgot művelt ebben a sorozatban. Teljesen elkápráztatott.

szabomarc   2019. 01. 04.

Tetszett, kár hogy elkaszálták, szerintem többet érdemelt volna ez a sorozat. Le tudott kötni végig, érdekes volt a története. Mindenkinek ajánlom, tényleg kár hogy csak ennyi lett...

padfoot8925   2015. 06. 23.

Érdekes témát feszeget a sorozat. Szerintem nagyon egyedi lett a téma amit választottak. Értetlenül álltam az előtt is, hogy miért lett olyan alacsony a nézettsége. Ettől függetlenül csodás karakter és hihetetlen történet. Igaz 1 évad de érdemes végig nézni mert a kasza ellenére is kap lezárást.

Mr. Z   2015. 06. 05.

Ez tipikus az a sorozat amire nincsenek jó szavak. Minden téren tökéletes volt. Elsősorban a történet, egy halhatatlan karakter a főszerepben, aztán volt mondanivalója minden résznek és hát lássuk be azért Joan Gruffudd nagyon szépet alakított. Az angol akcentus nálam bitang nyerő. Nem értem miért kapott kaszát. Ennél sokkal rosszabb sorozatok vannak még mindig a mezőnyben indokolatlanul. Kár érte de érdemes megnézni hisz kap rendes lezárást.

neeta92   2015. 06. 21.

Biztos fogom még újranézni hisz teljesen magához láncolt a sorozat. Alig bírtam kivárni a soron következő részt. Talán ennyire érdekes sorozatot nem nagyon néztem. Leginkább Henry karaktere volt a megkapó.

Zsóka   2016. 04. 25.

Egyik nagy kedvencem most, krimiben rég láttam ennyire érdekeset:)

Evok1909   2018. 03. 08.

Egyszerűen imádtam. Viszont, hogy ennyire kevés részt élhetett meg, azt nagyon sajnálom.

house354   2015. 05. 01.

Tetszik a sorozat. Sajnos még csak a 2. részig tudtam megnézni. Amint tudom megnézem az évadot, mert nagyon érdekes a téma, és felkeltette a figyelmemet a sorozat.

Doloresz89   2019. 01. 15.

Nagyon érdekes az alapötlet, őszintén sajnálom, hogy elkaszálták a sorozatot, bőven volt benne még potenciál.

Trob   2015. 03. 29.

Csak az első részét láttam de az nagyon tetszett. Amint lesz időm nézem tovább. Jó témát feszeget.

NagyThor   2015. 02. 13.

A sorozat magával ragadó! Henry Morgan története nem mindennapi, és valljuk be nem mindennap találkozunk olyan sorozattal ahol egy halhatatlan a főszereplő... A sorozat kicsit hajaz a mentalistára, de csak egy keveset. Nagyon szerethető sorozat, üzenetekkel tele..

Gabe   2016. 03. 14.

Rémesen ideges és csalódott vagyok!!! < -- Ezek az idióta amerikaiak!!! Mi a tö... tetszik nekik ha ez sem??!?? Nekem nagyon - nagyon tetszett!!! Érdemes (Szerintem!) megnézni!!!

Solsy   2019. 06. 02.

A sorozatban megvan minden, amit szeretek, krimi, misztikum, romantika, humor és dráma. A sztorija engem a Hegylakóra emlékeztetett és az Adaline varázslatos életére. A két férfi főszereplő (Ioan Gruffudd és Judd Hirsch) remek párost alkotott. Minden résznek van egy külön nyomozós sztorija, miközben egyre többet tudunk meg a főszereplő múltjáról, hogy mi történt vele az elmúlt 200 év alatt. Végig fenntartja a nézőben a kíváncsiságot a folytatás után. Nem értem az első évad után miért nem folytatták? Európai szemmel sokkal jobb, mint a hasonló amerikai sorozatok. Ennek a sorozatnak a Tartalom 2-ben leírtak felelnek meg. A Tartalom 1 egy 2018-as hasonló nevű sorozat.