True Blood - Inni és élni hagyni (2008)

True Blood

dailyfilmsan   2018. 04. 28.

Tinikorom egyik kedvenc sorozata volt de valamiért félbehagytam a sorozatot és idő közben le is zárták az egészet. Most rászántam magam hogy végignézem á-tól cettig az összes évad összes részét és rá kellett jönnöm hogy nem ok nélkül az idő hiánya ok... több»

indingo   2017. 05. 03.

Nem egy rossz sorozat, csak nem tudják abbahagyni. Belegondolva, hogy mennyi hülyeség volt már benne. Picit a szexjelenetek valóban már közhelyesek, hogy minden részbe belarakják.

Deku   2017. 08. 23.

Ez kegyetlenül és eszement módon tini vámpíros sorozat. Tetszene a sorozat ha kicsit komolyabb lenne. Tele van tök sok komolytalan pillanattal és így már nagyon kusza.

Niki19   2016. 01. 01.

Nekem nagyon tetszett ez a sorozat. Bár a negyedik évadtól kezdve eltértek a könyvtől. A szereplők nekem nagyon tetszenek. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Lonka   2017. 07. 23.

Az első két évad tetszett, ahogy kibontakozott a sorozat és kialakultak a kapcsolatok. Utána valahogy a történet egy olyan irányba ment át ami engem már idegesített.

Bogi   2016. 04. 27.

Eleinte nagy kedvenc volt, de már az évadok során meguntam, hogy kb mindenki mindenkivel összefekszik. Egy rész sem telhet el úgy hogy nem ágytornázzon valaki egy meghökkentő helyen. ÉÉrtem én hogy a filmekben és a sorozatokban is mindennek a mozgató... több»

bambula   2015. 05. 06.

Nagyon nagy függő voltam és sokáig meg is érdemelte a sorozat. Olyan eszement alternatívája a mi világunknak, ahogy ismerjük, hogy elkezdhetsz gyanakodni az emberekre utcán, hátha vámpírok. Nem tinihorror.

Stephen Moyer

Alexander Skarsgårdot eredetileg Bill szerepére hallgatták meg.

A Merlotte kocsmájában a bárpult mögött a stábtagok fotó láthatóak.

Minden egyes rész címe megegyezik egy ismert keresztény dal címével.

A sorozat alapjául szolgáló könyv az eseményeket csak Sookie szemszögéből mutatja be.

Godric neve a sorozat alapjául szolgáló könyvekben Godfrey.

A Bon Temps-i rendőrség valójában egy börtön a kalifonriai Hawthorne-ban.

A sorozat alapjául szolgáló könyvekben tilos a vámpírok és az emberek közötti házasság.

A sorozatot 2008-ban 40 országban mutatták be.