indingo   2017. 05. 03.

Nem egy rossz sorozat, csak nem tudják abbahagyni. Belegondolva, hogy mennyi hülyeség volt már benne. Picit a szexjelenetek valóban már közhelyesek, hogy minden részbe belarakják.

Deku   2017. 08. 23.

Ez kegyetlenül és eszement módon tini vámpíros sorozat. Tetszene a sorozat ha kicsit komolyabb lenne. Tele van tök sok komolytalan pillanattal és így már nagyon kusza.

dailyfilmsan   2018. 04. 28.

Tinikorom egyik kedvenc sorozata volt de valamiért félbehagytam a sorozatot és idő közben le is zárták az egészet. Most rászántam magam hogy végignézem á-tól cettig az összes évad összes részét és rá kellett jönnöm hogy nem ok nélkül az idő hiánya okozta a szakadást köztem és a True Blood között. Anna Paquin ( Sokie) nagyon irritáló személyiség a sorozatban az elején naiv és tenyérbemászó a végén is megmarad a tenyérbemászó stílusa de a naivitást felváltja a szánalom és a minduntalan céltalanság. Ami pedig a színésznőt illeti azok a gesztusok nagyon idegesítőek amiket néha bevág és embert nem láttam ilyen hülye testtartásban mozogni sem. A kisebb szereplők történetei viszont elég jók minden évad kiragadott 2-3-at hogy mélyebb vonalat adjon a karakternek és szerethetőbbé tegye ha már a főhősnő nem tud az lenni. A story maga nem rossz a kezdés még jó is de a 4. évad után vaktában lövöldözés megy. Nincs olyan előrelátható vagy sejthető történés amit vár a nézője. Az utolsó évad kifejezetten történetmentes és rossz :/ Sajnos a könyveket is olvastam amikkel szintén az a probléma hogy az első 2 még érthető és élvezhető de utána csőstől jön a bődületes hülyeség belőle. Ebből a szempontból a sorozatot jobbnak mondhatom mint a könyvet mert egyszerűsített séma alapján törekedtek filmvászonra vinni. Egy szó mint száz Jó kezdet pocsék vég és kicsit lezáratlan is.

Lonka   2017. 07. 23.

Az első két évad tetszett, ahogy kibontakozott a sorozat és kialakultak a kapcsolatok. Utána valahogy a történet egy olyan irányba ment át ami engem már idegesített.

Bogi   2016. 04. 27.

Eleinte nagy kedvenc volt, de már az évadok során meguntam, hogy kb mindenki mindenkivel összefekszik. Egy rész sem telhet el úgy hogy nem ágytornázzon valaki egy meghökkentő helyen. ÉÉrtem én hogy a filmekben és a sorozatokban is mindennek a mozgatórugója a sex, de hát nahhh... azért egy eszes nő sem ártott volna ebbe a sorzatba. Egyedül a vöröske Jessica volt a kedvencem a soriból de sajnos nem kapott elég szálat a történetben.

Stephen Moyer

Alexander Skarsgårdot eredetileg Bill szerepére hallgatták meg.

A Merlotte kocsmájában a bárpult mögött a stábtagok fotó láthatóak.

Minden egyes rész címe megegyezik egy ismert keresztény dal címével.