Mindörökké

Forever

2022.01.29 Barta Attila

Kár, hogy csak egy évadot csináltak belőle! Már az első rész megfogott!

2021.09.03 Lehmann

10/10

Egyik kedvenc lett, a karaktert, aki a főhősünk, megkedveltem. Zsenialitása és a történet mesebeli és véletlenszerű kapcsolatai teszik remekművé. Nincs üresjárat a filmben. 10mp-ig nem unatkoztam. A részek egyformák formailag, de nem unod meg, mégis egy másik történeti szálat húz magával. Nézd meg! Próbáld meg!

2015.03.29 Trob

Csak az első részét láttam de az nagyon tetszett. Amint lesz időm nézem tovább. Jó témát feszeget.

2015.02.13 NagyThor

A sorozat magával ragadó! Henry Morgan története nem mindennapi, és valljuk be nem mindennap találkozunk olyan sorozattal ahol egy halhatatlan a főszereplő... A sorozat kicsit hajaz a mentalistára, de csak egy keveset. Nagyon szerethető sorozat, üzenetekkel tele..

2019.06.02 Solsy

A sorozatban megvan minden, amit szeretek, krimi, misztikum, romantika, humor és dráma. A sztorija engem a Hegylakóra emlékeztetett és az Adaline varázslatos életére. A két férfi főszereplő (Ioan Gruffudd és Judd Hirsch) remek párost alkotott. Minden... Több

kritika

Kicsit misztikus, kicsit krimis, kicsit különleges. Szerintem jó, hogy nincs tele erőszakkal, mégis krimi. Szerethető szereplők.

2016.03.14 Gabe

Rémesen ideges és csalódott vagyok!!! < -- Ezek az idióta amerikaiak!!! Mi a tö... tetszik nekik ha ez sem??!?? Nekem nagyon - nagyon tetszett!!! Érdemes (Szerintem!) megnézni!!!