trinagl   2017. 01. 21.

Engem annyira nem fogott meg. A Stranger Things jobb ebben a műfajban, népszerűbb is, de az tény, hogy ennek a sorozatnak sokkal jobb atmoszférateremtő ereje van. Szerintem elég bátor húzás a készítőktől, hogy jobbára ismeretlen színészgárdával dolgo... több»

Twister   2016. 07. 10.

Kicsit bajban vagyok. Egyrészt féltem, hogy nagyon rákattanok majd erre a sorozatra, de ettől nem kell tartani, mivel nem kifejezetten fordulatos, egy kicsit összecsapottnak érzem a forgatókönyvet. Viszont annyira jól néz ki, hogy nem lehet nem nézni. :)

stif   2016. 02. 12.

Azt el kell ismernem, hogy nagyon erős hangulata van az epizódoknak, a történet ugyan nem valami izgalmas és fantáziadús. Eleinte kissé vontatott, szóval kell egy kis kitartás hozzá, mire belendül az egész.

Allan Hyde
Petrine Agger
Julie Christiansen

Petrine Agger és a Polle Fiction című dán vígjátékban is együtt játszott.

A sorozat első évada 8 részes.