Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Tyler James Williams
Troy Garity
Amber Tamblyn
Hugh Laurie

Érdeklődő   2021. 02. 07.

Zseniális

A sorozat részei egyenesen a TV elé szögeztek. A főhőst megszemélyesítő Hugh Laurie alakítása egyenesen tökéletes. Biztos lesznek olyanok, akiket a főszereplő meg fog botránkoztatni, de állíthatom, hogy pont ettől olyan ütős a mozgókép majdnem minden egyes része.

indingo   2017. 05. 02.

Ilyen magával rántó sorozat, nem lehet leállni vele. House egy igazi tapló, csodálom, hogy több románca is volt a sorozatban. Érdekesek voltak az egyes részek, bár szerintem sok kitaláció is volt bennük.

Deku   2017. 08. 19.

Valamiért nem akartam rávenni magam sose erre a sorozatra. Felkapott, tömjénezett sorozatnak tartottam. Aztán hatalmasat kellett tévedjek mert House karaktere valami magával ragadóan remek.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Érdekes sorozat az orvos világból. Talán az előző mondattal jellemezhetném. Egyéni alakításokkal és néha jó történetekkel. Azt hogy a való éltben ezen gyógyítási módszerek beválnának-e erre még nem kaptam választ de van a sorozatnak egy megragadó stílusa.

MP170506   2016. 01. 22.

Nagyon jó sorozat! Nem egy átlagos orvosos sorozat, több annál, tudtak újat nyújtani. House karaktere nagyon jó és Hugh Laurie remekül formálja meg, de a többi színész is kiváló.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Imádom mind a mai napig. Ütős és pörgős sori, pedig általában mindig ugyanaz történik a részekben. Ismeretlen betegség amit több téves megfejtés után sikerül csak beazonosítani és végül az utolsó pillanatban megmenteni ez által a beteg életét. Vicces és izgalmas. Mindig kellemes kikapcsolódás.

Norbert93   2019. 05. 29.

Nagyon magával ragadó, kultikus sorozat. Való igaz, hogy a részek hasonló sémákra épülnek, de ezt hálistennek olyan változatosan csinálják és olyan hétköznapi mellékszálakat fűznek be, hogy az ember vagy nem veszi észre vagy nem is tartja lényegesnek... több»

Dr. Wilsonnak egy Touch of Evil (1958) posztere van a falon az asztala mögött.

Hugh Laurie ötlete volt hogy House tornacipőt viseljen.

(Archívum)

Paul Attanasio jött elő a sorozat ötletével miután a New York Times magazinban olvasott egy cikket szokatlan orvosi esetekről. Persze David Shore is alakított sokat az alap ötleten így drámaibb lett.

(Archívum)

Hugh Laurie az egyedüli aki minden egyes részben feltűnik a sorozatban.

(Archívum)

House többnyelvű. A sorozatban hallhatjuk beszélni angolul, spanyolul, portugálul, oroszul, hindiül és mandarinul is.