indingo   2017. 05. 04.

Meglepő, hogy egy film jobb legyen, mint a könyv. A sorozatban sokkal mélyebb gondolatok merültek fel és a család, az iskola dolgozóinak lelki világába is betekinthetünk, ami a könyvből kimaradt. Sok mindenben el is tértek a könyvtől amit sose értek. Hannah-t itt sem sikerült teljesen megértenem. Nem éreztem minden okot annyira súlyosnak, nem akart mindenki ártani neki, sőt többen kedvelték is. A szüleivel jó viszonya volt, rájuk nem gondolt?

bogyóka94   2018. 06. 24.

Pár hónapja ajánlották a sorozatot, hogy mindenképp nézzem meg, azonban azt kell, hogy mondjam, többet vártam tőle. Lehet, hogy tőlem távol áll az iskolai zaklatások története, de szerintem helyenként erőltetett a sorozat. Katherine Langford, alias Hannah Baker számomra sokszor semmi mást nem ad át a szerepe által, csak a felesleges hisztériát és a problémák elöli menekülés motívumát. Dylan Minnettet, aki Clay Jensen-t alakítja ellenben dicséret illeti, mert nagyon jól visszaadja a karaktere kettősségét, szenvedését, félelmeit. Nem egyszerű szerep, de ő nagyon jól hozza. Ettől függetlenül azonban szerintem egy középiskolai, 17-18 éves korosztályhoz viszonyítva helyenként túl mélyek és felnőttesek lettek a gondolatok és a történetek. Nekem annyira nem jött át, de kíváncsian várom, mit tudnak még a sorozat készítői ebből a storyból kihozni. Aki valami vidámat és szórakoztatót és pörgőset szeretne, ne ezzel a filmmel kezdje, őszintén bevallom, voltak pillanatok a sorozat nézése közbe, amikor kifejezetten idegesítő és nyomasztó volt már.

Szilonka   2017. 05. 20.

Mennyivel jobb lett mint a könyv........bár azt sosem értem, hogy bizonyos változtatásokat miért lépnek meg. A könyvben gyógyszerrel vetett véget az életének a sorozatban már felvágta a z ereit, persze értem én hogy látványosabb a csordogáló vér, na de akkor is.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Nem igazán tudtam azonosulni a főszereplő lánnyal. Sokkal dúrvább esetek is történnek. Utána ez a kazettaküldözgetés is kicsit erőltetett volt. Többet vártam.

Ballera   2017. 05. 23.

Nekem ez az idei év legnagyobb meglepetése. A cím alapján nem mondtam volna meg, hogy ez ennyire mélyreható és érzelmes sorozat. Igazából ez olyan, hogy egy egyszerű tartalomleírás nem tudja igazán jól átadni ami a sorozatban benne van, erős nyomást gyakorol a lélekre.

Kate Walsh
Derek Luke
Derek Luke
Alisha Boe
Tommy Dorfman
Tommy Dorfman
Katherine Langford

Alisha Boe (Jessica Dawis) ereiben szomáliai és norvég vér csörgedezik.

(indingo )

Christian Navarronak, Alisha Boenak és Selena Gomeznek a sorozathoz kapcsolódó közös tetoválása van.

(indingo )

A színészek külön jártak pszichológushoz is, hogy jobban megértsék és átéljék karakterüket így hitelesen átadhassák a nézőknek.

(Deku )