Vadászok

Louis Ozawa Changchien
Saul Rubinek
Carol Kane
Jerrika Hinton

Egy második világháborús náci bűnösökre vadászó különleges osztály rájön, hogy szélsőségesek egy csoportja az Egyesült Államokban akarja kiépíteni a Negyedik Birodalmat.

(csd)

Premier: 2020.02.21. | Amazon Prime Video (2020.02.21.)

2022.04.10 Lóri Ádámcsik

Az utóbbi évek egyik meglepetése

Az elit alakulat után kezdtem el pont ezt a sorozatot, és mondanom sem kell, hogy nagyon elkapott. Mind a történet, mind a szereplők, a kor, a hangulat tökéletes. Annyira passzol minden, és várod a következő részt, hogy 2 nap alatt végignéztem az összes részt. Mindenkinek ajánlom, aki egy izgalmas, fekete humorral teli sorozatra vágyik! Jövőre érkezik a második évad! ;)

2020.12.23 Robinson76

Vadászat a náci bűnösökre

A széria 30 évvel a második világháborút követően játszódik, és arra az alapkoncepcióra épül, hogy a háború után sok náci menekült titokban Amerikába, köztük rengeteg tudós is. Főhőseink csapata pedig ezeket a nácikat kezdi el levadászni. A csapat nagyon tetszetősen lett bemutatva, a karakterek változatosak, és érdekes a háttértörténetük. Érződik köztük az a bizonyos kémia, jól és hatékonyan működnek együtt. A történet további érdekessége, hogy részben valós eseményeken alapul, és miközben egyre csak haladunk előre benne, úgy bukkannak rá egy nagyobb összeesküvésre, amit a volt náci katonák most is terveznek a végső cél és győzelem érdekében. Összességében jónak mondható, és úgy tűnik, lesz második évad is.

2021.06.25 Syracuse

Az első 9 részre 7/10-et adtam. Érdekes, komoly és megrázó történetet vezettek fel, a szereplők zseniálisak voltak, nálam Pacino egyébként is #1. A 10. rész a "csavarjaival" számomra nem wtf, hanem egyenesen nézhetetlen volt néha, 2/10. Összesen 4/10-et adok az első évadra. Nem látok okot, hogy maradjak a másodikra is.

2021.04.19 Bady

Nagyon akartam, hogy tettszen, de nem jött össze. Rájátszik a Tarantino-féle stílusra, de nem sikerül.

2020.07.30 priodom

Nézhető, de nem kell elájulni tőle. A főszereplők egyszerűen nem hihetőek.

(2023. 05. 25.)
Történelmi traumákról tabuk nélkül
Történelmi traumákat vegyít eltúlzott erőszakkal és zsánerfilmes megoldásokkal a Vadászok című sorozat. Habár az eszközei gyakran túlzóak, egyes jól eltalált pillanatai miatt mégis fontos alkotásról beszélhetünk. Több