Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Louis Ozawa Changchien
Saul Rubinek
Carol Kane

Syracuse   2021. 06. 25.

Az első 9 részre 7/10-et adtam. Érdekes, komoly és megrázó történetet vezettek fel, a szereplők zseniálisak voltak, nálam Pacino egyébként is #1. A 10. rész a "csavarjaival" számomra nem wtf, hanem egyenesen nézhetetlen volt néha, 2/10. Összesen 4/10-et adok az első évadra. Nem látok okot, hogy maradjak a másodikra is.

Robinson76   2020. 12. 23.

Vadászat a náci bűnösökre

A széria 30 évvel a második világháborút követően játszódik, és arra az alapkoncepcióra épül, hogy a háború után sok náci menekült titokban Amerikába, köztük rengeteg tudós is. Főhőseink csapata pedig ezeket a nácikat kezdi el levadászni. A csapat nagyon tetszetősen lett bemutatva, a karakterek változatosak, és érdekes a háttértörténetük. Érződik köztük az a bizonyos kémia, jól és hatékonyan működnek együtt. A történet további érdekessége, hogy részben valós eseményeken alapul, és miközben egyre csak haladunk előre benne, úgy bukkannak rá egy nagyobb összeesküvésre, amit a volt náci katonák most is terveznek a végső cél és győzelem érdekében. Összességében jónak mondható, és úgy tűnik, lesz második évad is.

Bady   2021. 04. 19.

Nagyon akartam, hogy tettszen, de nem jött össze. Rájátszik a Tarantino-féle stílusra, de nem sikerül.

priodom   2020. 07. 30.

Nézhető, de nem kell elájulni tőle. A főszereplők egyszerűen nem hihetőek.