A harmadik nap

A harmadik nap

The Third Day

1. évad (2020) - 6 epizód

A HBO és a Sky Brad Pitt produkciós cégével, Jude Law és Naomie Harris főszereplésével készítette el közös minisorozatát a nagy sikerű Csernobil és a Nagy Katalin után. Cselekménye egy rejtelmes szigeten játszódik, melynek lakói görcsösen ragaszkodnak régi tradícióikhoz. A szédületes… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2020.09.01. | HBO Max (2020.10.12.)

2020.10.20 MP170506

Huuhh... Ez a sorozat nagyon beteg. Megcsavarja a szálakat, bemutatja, hogy emberek mennyire megszállottak tudnak lenni, egy csoport, hogy képes beszippantani az embert. Remek színészi alakítások vannak benne.

2020.10.09 Mia1982

Nem nagy eresztés, jobbra számítottam a színészgárda miatt.

2020.09.15 philboy

Elég nagy neveket sikerült összevadászni ehhez a sorozathoz, de nem biztos, hogy a kellemes méretű büdzsé megérte a próbálkozást.

2017.07.10 Wesleyvep

Abszolút ajánlom, mert jó végre rendes színészeket nézni egy sorozatban, amiben végre van idő is rendesen kibontani a szálakat.

2020.06.22 Nomacool

Nagyon rendben van ez a sorozat, izgalmas, pörgős, magával ránt, és nagyon kíváncsivá tesz, hogy vajon hogyan csavarják végig a történetet.

A sorozat két rész között, vagyis a harmadik rész után egy élő, színházi eseményt fognak vetíteni Autumn címmel. Szerző: Varga_Júlia

A sorozatot részben az angliai Osea-szigeten, Essexben forgatták. Szerző: Varga_Júlia

(2020. 12. 19.)
Szürreális gyászmunka
Korunk sorozatdömpingjében nem könnyű igazán eredeti szériát találni, de a brit Utopia írója, Dennis Kelly tett róla, hogy legújabb műve, A harmadik nap 2020 egyik legeredetibb, ha nem is a legkiválóbb sorozata legyen. Több
A múlt szilánkjai
Északi vizeken