A család

Madeleine Arthur
Rarmian Newton
Andrew McCarthy
Zach Gilford

Egy közösség élete a feje tetejére áll, amikor egy politikus fia, akiről azt tartották, hogy évekkel ezelőtt meghalt, visszatér otthonába.

(hp)

Premier: 2016.03.02.

KULCSSZAVAK

2020.08.26 KCintia

Tetszett.

Nagyon jó felépítésű sorozat , izgalmakkal. A történet is remek volt , igazából pont a sorozat leírása keltette fel az érdeklődésemet , hogy neki lássak. Nagyon szerettem , minden rész lekötött és hozott valami újat. Azt tudnám mondani , hogy aki viszont szereti ha egy sorozat , vagy film rendesen le van zárva az ne nézze meg. Engem eléggé dühített a vége...második évad pedig nem lesz. Tehát a sorozat vége a néző képzeletére van bízva.

2017.05.02 indingo

Utóbbi idők legizgalmasabb sorozata. Nem voltak benne üres járatok, minden részben történt valami és mindig kiderült valakiről, hogy nem az, mint akinek mutatja magát.

2017.08.23 Deku

Nem is gondoltam volna erről a sorozatról, hogy ennyire feszültséggel teli és izgalmas lesz. Nagy meglepetést okozott amikor azt se tudtam hova kapjam a fejem benne.

2017.05.26 Szilonka

Nagyon tetszett a sorozat és, hogy mindenkinek volt egy kis vagy nagyobb titka. Több csvar is volt benne és minden részben történt valami, ami előrébb vitte a sztoir.

2019.08.25 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas volt. Az év sorozata volt számomra. Nagyon sajnálom, hogy nem rendelték be a következő évadot. Pedig pont bonyolódott volna a srácok helycserés bonyodalma. Megható, meghökkentő és érzelmes sorozat.

A filmsorozatot a kanadai Brit Columbiában forgatták, melyet a Csendes-óceán kapujának is neveznek, mivel ez a legnyugatibb tartománya az országnak.Szerző: erare

Hampton Fluker és Michael Esper is játszik az NBC készülő sorozatában, a Shades of Blue-ban.Szerző: erare

Adam előkerülését követően egy a fogságban látott vörös sárkány emblémáról beszél - Joan Allen első filmje, Az embervadász (1986) A Vörös Sárkány című regény alapján készült.Szerző: erare

Hank Ashernek hívják azt a férfit, akit Adam elrablásával gyanúsítottak meg. Létezik a valós életben is egy Hank Asher nevű ember, aki viszont egy olyan adatbázis létrehozásával büszkélkedhet, melyet az eltűnt gyerekek felkutatására használnak jelenleg.Szerző: erare

A két főszereplő, Joan Allen és Liam James is játszott a Gyilkosság (2011) című tévésorozatban - James mind a négy évadban, míg Joan csak az utolsóban.Szerző: erare

Az elmeorvos
2018