The Family

(The Family)

indingo  2017. 05. 02. 19:27

Utóbbi idők legizgalmasabb sorozata. Nem voltak benne üres járatok, minden részben történt valami és mindig kiderült valakiről, hogy nem az, mint akinek mutatja magát.

Szilonka  2017. 05. 26. 09:33

Nagyon tetszett a sorozat és, hogy mindenkinek volt egy kis vagy nagyobb titka. Több csvar is volt benne és minden részben történt valami, ami előrébb vitte a sztoir.

Deku  2017. 08. 23. 00:15

Nem is gondoltam volna erről a sorozatról, hogy ennyire feszültséggel teli és izgalmas lesz. Nagy meglepetést okozott amikor azt se tudtam hova kapjam a fejem benne.

Lonka  2017. 07. 23. 17:43

Rengeteg rejtély van a sorozatban, amely a részek előrehaladtával bontakozott ki aprólékosan. Mindenkinek van valamilyen takargatni valója.

HannaK  2016. 09. 17. 08:57

Mostanában ez a kedvenc. Remekül felépített, izgalmas kis sorozat.

Madeleine Arthur
Andrew McCarthy
Floriana Lima
Madeleine Arthur
Rarmian Newton
Andrew McCarthy
Zach Gilford

A filmsorozatot a kanadai Brit Columbiában forgatták, melyet a Csendes-óceán kapujának is neveznek, mivel ez a legnyugatibb tartománya az országnak.

(erare)

Hampton Fluker és Michael Esper is játszik az NBC készülő sorozatában, a Shades of Blue-ban.

(erare)

Adam előkerülését követően egy a fogságban látott vörös sárkány emblémáról beszél - Joan Allen első filmje, Az embervadász (1986) A Vörös Sárkány című regény alapján készült.