indingo   2017. 05. 02.

Utóbbi idők legizgalmasabb sorozata. Nem voltak benne üres járatok, minden részben történt valami és mindig kiderült valakiről, hogy nem az, mint akinek mutatja magát.

Deku   2017. 08. 23.

Nem is gondoltam volna erről a sorozatról, hogy ennyire feszültséggel teli és izgalmas lesz. Nagy meglepetést okozott amikor azt se tudtam hova kapjam a fejem benne.

Szilonka   2017. 05. 26.

Nagyon tetszett a sorozat és, hogy mindenkinek volt egy kis vagy nagyobb titka. Több csvar is volt benne és minden részben történt valami, ami előrébb vitte a sztoir.

gondi94   2018. 03. 14.

Egyik megdöbbenésből a másikba estem. Minden perc feszültséggel teli, minden rész történéssel teli. Csak az a kár, hogy elkaszálták, pedig még csak a "második felvonáshoz" készülődött. Aki teheti, ne hagyja ki!

TomÁcs   2018. 04. 14.

Csak jókat lehet róla mondani. Végre valami újdonság a sorozatok terén, nem egy újabb nyomozós vagy romantikus tucatfilm. A története elképesztően jó.

Madeleine Arthur
Andrew McCarthy
Floriana Lima
Madeleine Arthur
Rarmian Newton
Andrew McCarthy
Zach Gilford

A filmsorozatot a kanadai Brit Columbiában forgatták, melyet a Csendes-óceán kapujának is neveznek, mivel ez a legnyugatibb tartománya az országnak.

(erare )

Hampton Fluker és Michael Esper is játszik az NBC készülő sorozatában, a Shades of Blue-ban.

(erare )

Adam előkerülését követően egy a fogságban látott vörös sárkány emblémáról beszél - Joan Allen első filmje, Az embervadász (1986) A Vörös Sárkány című regény alapján készült.