Vélemények: A család (2016)

KCintia   2020. 08. 26.

Tetszett.

Nagyon jó felépítésű sorozat , izgalmakkal. A történet is remek volt , igazából pont a sorozat leírása keltette fel az érdeklődésemet , hogy neki lássak. Nagyon szerettem , minden rész lekötött és hozott valami újat. Azt tudnám mondani , hogy aki viszont szereti ha egy sorozat , vagy film rendesen le van zárva az ne nézze meg. Engem eléggé dühített a vége...második évad pedig nem lesz. Tehát a sorozat vége a néző képzeletére van bízva.

indingo   2017. 05. 02.

Utóbbi idők legizgalmasabb sorozata. Nem voltak benne üres járatok, minden részben történt valami és mindig kiderült valakiről, hogy nem az, mint akinek mutatja magát.

Deku   2017. 08. 23.

Nem is gondoltam volna erről a sorozatról, hogy ennyire feszültséggel teli és izgalmas lesz. Nagy meglepetést okozott amikor azt se tudtam hova kapjam a fejem benne.

Szilonka   2017. 05. 26.

Nagyon tetszett a sorozat és, hogy mindenkinek volt egy kis vagy nagyobb titka. Több csvar is volt benne és minden részben történt valami, ami előrébb vitte a sztoir.

gondi94   2018. 03. 14.

Egyik megdöbbenésből a másikba estem. Minden perc feszültséggel teli, minden rész történéssel teli. Csak az a kár, hogy elkaszálták, pedig még csak a "második felvonáshoz" készülődött. Aki teheti, ne hagyja ki!

TomÁcs   2018. 04. 14.

Csak jókat lehet róla mondani. Végre valami újdonság a sorozatok terén, nem egy újabb nyomozós vagy romantikus tucatfilm. A története elképesztően jó.

VvV   2018. 11. 11.

Utóbbi idők legötletesebb és legjobban megvalósított sorozata, amely valóban meg tudott lepni.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Remek sorozat egy titkokkal teli családról, ahol senki sem ártatlan. Az első évad remek bemelegítés volt, sok titok maradt még, remélem ezekre is fény derül.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nagyon izgalmas volt. Az év sorozata volt számomra. Nagyon sajnálom, hogy nem rendelték be a következő évadot. Pedig pont bonyolódott volna a srácok helycserés bonyodalma. Megható, meghökkentő és érzelmes sorozat.

Lonka   2017. 07. 23.

Rengeteg rejtély van a sorozatban, amely a részek előrehaladtával bontakozott ki aprólékosan. Mindenkinek van valamilyen takargatni valója.

Greeta   2017. 12. 15.

Tavalyi év meglepetése volt ez a sorozat. A készítők mindig egy lépéssel a nézők előtt jártak, már azt hittem, hogy tudom a turpisságot, amire mindig volt egy másik válasz.

petraszab   2019. 05. 07.

Ez egy elképesztően jól kidolgozott sorozat volt. Nagyon ütős történet.

Csillagpor   2019. 03. 27.

Vajon a jó sorozatokat miért nem nézi senki?

Ez volt az utóbbi évek legfájdalmasabb sorozata számomra és nem azért, mert olyan rossz, sőt. Egyszerűen felfoghatatlan, hogy nézettségi adatokra hivatkozva hány ilyen hasonlóan jó sorozatot kaszáltak el idő előtt. Pedig annyira kíváncsi lettem volna, hogy mit szól a család, hogy megkerül a valódi fiuk, de sajnos pont évad végén telefonált csak haza. Hát ezt már sosem tudjuk meg...

HannaK   2016. 09. 17.

Mostanában ez a kedvenc. Remekül felépített, izgalmas kis sorozat.

Timike   2016. 08. 05.

Én szinkronosan nézem, egyelőre elég izgalmasak az egyes részek és nincsenek benne üres járatok. Remélem tartja a színvonalat.

Nik   2019. 07. 08.

Nagyszerű sorozat, alig vártam a következő epizód megjelenését. Az utolsó részből pedig megtudtam mindazt, ami bennem felmerült időközben; minden kérdésemre választ kaptam. Mondhatni tökéletesen megírt forgatókönyv, igényes párbeszédek és cselekmény.... több»

hansi13   2016. 03. 03.

Igazán mesteri drámasorozat, nem is tudok hibát mondani, vagy gyengeséget, amin javítani kellene. Jó színészek, kidolgozottt karakterek és párbeszédek. Minden adott ahhoz, hogy epizódról epizódra izgulj és agyalj a lehetséges történéseken.