A vérvonal árnyai

A vérvonal árnyai

Bloodline

Érdekfeszítő történet, egy összetartó családról, akik úgy tűnik, sötét titkokat rejtegetnek. Szóba kerül egy gyönyörű fogadó öröklésének kérdése, amely csodálatos emléketet és egyben nyomasztó múltat… Több

Premier: 2015.02.09. | Netflix (2019.08.08.)

1. évad (2015) - 13 epizód

Sissy Spacek
Norbert Leo Butz
Jamie McShane

2017.07.12 klip

Hát, erről a sorozatról nekem valahogy a német családi-délutános sorozatok jutnak az eszembe. Csak persze sokkal brutálisabb az egész. Meg kell hagyni, hogy aki szereti a hosszasan felfuttatott cselekményt, annak ez a sorozat tetszeni fog.

2016.10.02 Henk

Ezt minden sorozat-ínyencnek meg kell néznie. Belső családi konfliktusokat jelenít meg, legalábbis számomra ez a fő mondandója. De, nagyon jó a detektív és misztérikus vonala is.

2016.10.18 kuba.pal

Egy átlagos tucatsorozat belső családi konfliktusokról. Nem első a műfajában, és sajnos talán nem is az utolsó. Nulla csavar, nulla konfliktus. Legalábbis ami van, az teljesen kiszámítható.

Ben Mendelsohn a legidősebb fivért alakítja, holott a valóságban négy évvel fiatalabb Kyle Chandlernél, és kettővel Norbert Leo Butznál. Szerző: hp

A sorozat a Netflix és a Sony Pictures Television közös projektje. Ez volt a Netflix első együttműködése egy filmstúdióval.Szerző: hp

A sorozatot Florida Keysben forgatták.Szerző: hp

A Bloodline Both Kyle Chandler és Glenn Morshower második közös tévésorozata a Friday night lights - Tiszta szívvel foci után.Szerző: hp

A Netflix 2016. július 13-én rendelte be a harmadik évadot, mellyel egyúttal lezárul a sorozat története. Szerző: hp