Ezel - Bosszú mindhalálig

Ezel
Dodi

1. évad (2009) - 33 epizód
2. évad (2010) - 38 epizód

Ömer Uçar maximálisan segíti a barátait, akikben hatalmasat kell csalódnia, mivel ők és szerelme Eyşan kegyetlen játékot űzve csapdába csalják. Ömer börtönbe kerül egy olyan bűncselekmény miatt, amit barátai követtek el. A börtönben megismerkedik egy gengszterfőnökkel, Ramiz-al, akinek… Több

Rendező: Uluç Bayraktar
Forgatókönyvíró: Pinar Bulut, Kerem Deren
Ország: Törökország
Premier (HU): 2011.04.09.

2023.04.30 Rozmaring Tündér

Az egyik legjobb sorozat! Van benne krimi, maffia, szerelem, megtorlás, többféle látószög, útravaló az élethez.

2015.03.31 Henczi

Szappanopera kategóriában az egyik legjobb, nálam kedvenc volt. Valóban minden rész izgalommal töltött el, és a legtöbb hasonló sorozattal szemben igazi jó sztorik, pörgős , fordulatos események jellemzők rá. Kategóriájában átlagon felüli, szórakoztató sorozat.

2015.02.18 Norcsi59

Az egyik legjobb sorozat, nem az az általános sablon sztori, mint a többi sorozat. Van egy egyedi, különleges hangulata, és minden részben történik valami fordulat. Izgalmas és szórakoztató.

2015.06.18 Dodi

Kiváló sorozat, tele fordulatokkal, bonyodalmakkal, izgalommal és érzelemmel. A színészek is kiválóak!

2015.02.03 Vitya

Pozitív csalódás volt, annyira egyedi, fordulatokkal teli, igazán élvezhető sorozat. Érzelmek, fordulatok, romantika és akció egyben. Mindenkinek ajánlom!

A főszereplőt, Ezelt alakító színész (Kenan İmirzalıoğlu) matematikus diplomával rendelkezik.Szerző: A85DCK