dittee   2015. 12. 27.

Igazán fordulatos, izgalmas sorozat. Nagyon jó a történet, nem sablonos, átlag sztori. A szereplők is kiválóak, és mindenki nagyon jól hozza a karakterét. ÖtÖs!

Henczi   2015. 03. 31.

Szappanopera kategóriában az egyik legjobb, nálam kedvenc volt. Valóban minden rész izgalommal töltött el, és a legtöbb hasonló sorozattal szemben igazi jó sztorik, pörgős , fordulatos események jellemzők rá. Kategóriájában átlagon felüli, szórakoztató sorozat.

Vitya   2015. 02. 03.

Pozitív csalódás volt, annyira egyedi, fordulatokkal teli, igazán élvezhető sorozat. Érzelmek, fordulatok, romantika és akció egyben. Mindenkinek ajánlom!

Norcsi59   2015. 02. 18.

Az egyik legjobb sorozat, nem az az általános sablon sztori, mint a többi sorozat. Van egy egyedi, különleges hangulata, és minden részben történik valami fordulat. Izgalmas és szórakoztató.

Dodi   2015. 06. 18.

Kiváló sorozat, tele fordulatokkal, bonyodalmakkal, izgalommal és érzelemmel. A színészek is kiválóak!