Advertisement

Totál szívás (2008-2013)

Breaking Bad

Bryan Cranston

robes1980   2021. 12. 15.

Egyszerűen ez a legjobb sorozat!!!

csd   2020. 10. 23.

Széles érzelmi skála

Néhány jó barátom ajánlotta ezt a sorozatot, és az ő unszolásukra kezdtem el nézni. Az elsé évad szerintem nagyon döcögős, nem is igazán értettem, hova az a nagy felhajtás, ami ezt a sorozatot körüllengi. De, atyaég, a továbbiakban én csak kapkodtam a fejem, hihetetlen hogy egyszerrre mennyire drámai és perszer izgalmasan akciódús tud lenni a Totál szívás. Ez a sorozat egyszerűen nagyon széles nézőközönséget tud lefedni.

indingo   2017. 04. 11.

Nem tudom én nem voltam tőle annyira elájulva. Középszerű történet, unalmasan tálalva. az első pár rész még tetszett, de utána csak helyenként volt benne izgalom.

Szilonka   2016. 04. 10.

Lassan csörgedező sorozat. Az eleje, mondjuk első évad és a vége 4-5. évad ami izgalmas és lényegi történés is van. Közte csak szenvedés van, ami nem viszi előre a dolgokat.

Deku   2017. 08. 19.

Nem vitatom a sorozat létjogosultságát mert csak egy részt láttam belőle. Viszont sajnos a pilot rész után nem fogott meg eléggé ezért nem tudtam folytatni sem.

Orosz István   2017. 06. 06.

Az eleje nagyon vontatott volt számomra, nagy kínkeservesen tudtam végignézni aztán csodák csodájára azon kaptam magam hogy egyre jobban élvezem, és függök is tőle.

Edii   2015. 09. 15.

Két évadot tudtam úgy-ahogy megnézni, nem értem, hogy miért van ennyire túlértékelve... szimpla, unalmas és vontatott is.

Vince Gilligan (alkotó-író-rendező) észrevette, hogy nem szabad kritizálnia Walt karakterének egyre gonoszabb jellemvonásait az őt megszemélyesítő Bryan Cranston előtt, mert túl érzékenyen érinti.

(Képkockák )

Walter karakterét eredetileg 40 évesnek írták meg, az AMC szerint azonban túl fiatal lett volna egy életközepi válsághoz, ezért kérték a módosítást 50 évre.

(Képkockák )

A főcímben a bárium és bróm látható; az Ma nem létező kémiai elem, de a szimmetria kedvéért be van keretezve a Making szóban.

(uniterra)

Jesse ugyanazokat a ruhákat viseli az utolsó nyolc epizódban, csak a pulóverét cseréli le.

(zsozsesz)

Az 1. évad 2. epizódjában, amikor Jessie belép a fürdőszobába a becsomagolt holttesttel, és leemeli a lábát a földre, a WC-szék összeomlik. Ez valójában a jelenet során történt, és nem volt megrendezett.

(zsozsesz)