Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Totál szívás

(Breaking Bad)

baalint  2017. 11. 22.

Ezzel szoktam rá a sorozatokra :) nagyon magával ragadó a történet, a főszereplő Walter pedig életszerű, meg az összes karakter,jelenet. Kiváló rendezői munka, kevés unalmas rész :)

penzesisti  2017. 08. 17.

Nagyon jó, látványos dráma akció. Izgalmas, fordulatos és látványos. A karakterek összjátéka Nagyon tetszett, jó a zenei aláfestés, érdekfeszítő cselekmény.

Gábor Rózsa  2017. 01. 19.

A legjobban az jellemzi ezt a sorozatot, hogy aki nem nézett sorozatokat az is simán függővé válik.

Az általános kis, "mimóza papucs" kémia tanárból kibontakozó bűnözővé válás a maga természetében lehengerlően izgalmassá és szerethetővé teszi.
Pillanatok alatt szerettem meg és utáltam majd megint szerettem a karaktereket benne így Önmagam értékrendjével is viaskodhattam...

Nagyon Izgalmas, nagyon rétegelt... Napközben is el lehet rajta agyalgatni simán.

Potoczkie  2016. 12. 30.

Csak az első két évadot láttam eddig a sorozatból, de teljesen magával ragadott a történet, úgyhogy a közeljövőben biztosan folytatni fogom és végignézem valamennyi részét.

Bob  2016. 09. 13.

Azon csodálkozom, hogy senki nem írt arról, milyen sok poén van ebben a sorozatban. Értem, hogy miért nevezik drámának, de azért én a krimin és thrilleren kívül a vígjátékot is feltüntetném, ha már ilyen sokat felsorolnak. :)

Az első évad elég lassú volt (mint azt sokan írják is), de utána beindul.

Corn and Soda: Totál szívás
Összességében tehát maximálisan elégedett voltam a látottakkal. Teljes pontszámot azonban nem érdemel a sorozat egésze, de a magas elvárásaimat így is képes volt teljesíteni, ami nagyon nagy bravúr.
Smoking Barrels: Totál szívás / Breaking Bad - sorozatkritika + TOP 15 kedvenc jelenetem
Eleinte kicsit aggódtam a koncepció miatt. Nem egy rossz kiindulópont ez, de hasonlókat már láthattunk korábban is, és félő volt, hogy sok újat nem fognak tudni mutatni az alkotók. A Breaking Bad ellenben bebizonyítja, hogy egy sorozat esetében nem feltétlenül az számít, hogy honnan indult, hanem sokkal inkább az, hogy hová tart.

Jesse ugyanazokat a ruhákat viseli az utolsó nyolc epizódban, csak a pulóverét cseréli le.

(zsozsesz)

Az 1. évad 2. epizódjában, amikor Jessie belép a fürdőszobába a becsomagolt holttesttel és leemeli a lábát a földre, a WC-szék összeomlik. Ez valójában a jelenet során történt, és nem volt megrendezett.

(zsozsesz)

A The Walking Dead sminkekért és a vizuális effektekért felelős csapatának segítsége kellett a 4. évadban ahhoz a jelenethez, amikor Gus arcának konkrétan a fele hiányzott.

(Nathan03)