összes rész (62)

csd   2020. 10. 23.

Széles érzelmi skála

Néhány jó barátom ajánlotta ezt a sorozatot, és az ő unszolásukra kezdtem el nézni. Az elsé évad szerintem nagyon döcögős, nem is igazán értettem, hova az a nagy felhajtás, ami ezt a sorozatot körüllengi. De, atyaég, a továbbiakban én csak kapkodtam a fejem, hihetetlen hogy egyszerrre mennyire drámai és perszer izgalmasan akciódús tud lenni a Totál szívás. Ez a sorozat egyszerűen nagyon széles nézőközönséget tud lefedni.

indingo   2017. 04. 11.

Nem tudom én nem voltam tőle annyira elájulva. Középszerű történet, unalmasan tálalva. az első pár rész még tetszett, de utána csak helyenként volt benne izgalom.

Szilonka   2016. 04. 10.

Lassan csörgedező sorozat. Az eleje, mondjuk első évad és a vége 4-5. évad ami izgalmas és lényegi történés is van. Közte csak szenvedés van, ami nem viszi előre a dolgokat.

Deku   2017. 08. 19.

Nem vitatom a sorozat létjogosultságát mert csak egy részt láttam belőle. Viszont sajnos a pilot rész után nem fogott meg eléggé ezért nem tudtam folytatni sem.

Orosz István   2017. 06. 06.

Az eleje nagyon vontatott volt számomra, nagy kínkeservesen tudtam végignézni aztán csodák csodájára azon kaptam magam hogy egyre jobban élvezem, és függök is tőle.

Edii   2015. 09. 15.

Két évadot tudtam úgy-ahogy megnézni, nem értem, hogy miért van ennyire túlértékelve... szimpla, unalmas és vontatott is.

beero88   2016. 01. 14.

Nos nekem pont ahogy a magyar címe is mutatja sajnos, "totál szívás". Kár volt belekezdenem ebbe a sorozatba. Valahogy egyáltalán nem tudta átadni azt az érzést amit kellett volna. Csalódás.

Bryan Cranston

A főcímben a bárium és bróm látható; az Ma nem létező kémiai elem, de a szimmetria kedvéért be van keretezve a Making szóban.

(uniterra )

Jesse ugyanazokat a ruhákat viseli az utolsó nyolc epizódban, csak a pulóverét cseréli le.

(zsozsesz)

Az 1. évad 2. epizódjában, amikor Jessie belép a fürdőszobába a becsomagolt holttesttel, és leemeli a lábát a földre, a WC-szék összeomlik. Ez valójában a jelenet során történt, és nem volt megrendezett.

(zsozsesz)

A The Walking Dead sminkekért és a vizuális effektekért felelős csapatának segítsége kellett a 4. évadban ahhoz a jelenethez, amikor Gus arcának konkrétan a fele hiányzott.

(Nathan03)

Walt a következő koordinátákat jelölő ponton temette el a pénzét: N34 59 20 W106 36 52. Ezek a stúdió koordinátái, ahol a sorozatot forgatták.

(Nathan03)

A főcímben megjelenik a króm és a bróm, azonban egyik sem szükséges a metamfetamin előállításához.

(Nathan03)

A széria alkotója Vince Gilligan egyáltalán nem figyelte a rajongók visszajelzéseit, hogy ne befolyásolják őt a történet írásában.

(Nathan03)

Walter White alteregója, Heisenberg utalás a kvantummechanika Nobel-díjas megalkotója, Werner Heisenberg előtt.

(Nathan03)

A DEA munkatársai szakértőként segítették a stábot, hogy minél valóságosabb jelenítsék meg a metamfetamint és annak készítését.

(Nathan03)

Bryan Cranston csak azt követően kapta meg a szerepet, hogy John Cusack és Matthew Broderick visszautasította azt.