92% 1977 szavazat

5. évad (2012) - 16 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész

Bryan Cranston

Walter, a középiskolai kémiatanár épp 50. születésnapját ünnepelné, amikor megtudja, hogy tüdőrákban szenved, és mivel a betegsége már a végső stádiumban jár, alig egy éve van hátra. A férfi szeretné halála után biztonságban tudni várandós feleségét és fiát, ezért megpróbál minél több pézt… Több

Premier (HU): 2011.02.01. | Netflix (2019.08.08.)

2024.01.06 Janik Ádám Nézhetetlen

Rohadtul túlértékelt sorozat

Rohadtul túlértékelt sorozat!!!! Én inkább egy rakás sza*nak mondanám. Ettől fényévekkel vannak jobb sorozatok 75% körül is. Senki ne pazarolja a drága idejét erre.

2017.08.19 Deku

Nem vitatom a sorozat létjogosultságát mert csak egy részt láttam belőle. Viszont sajnos a pilot rész után nem fogott meg eléggé ezért nem tudtam folytatni sem.

2020.10.23 csd

Széles érzelmi skála

Néhány jó barátom ajánlotta ezt a sorozatot, és az ő unszolásukra kezdtem el nézni. Az elsé évad szerintem nagyon döcögős, nem is igazán értettem, hova az a nagy felhajtás, ami ezt a sorozatot körüllengi. De, atyaég, a továbbiakban én csak kapkodtam a fejem, hihetetlen hogy egyszerrre mennyire drámai és perszer izgalmasan akciódús tud lenni a Totál szívás. Ez a sorozat egyszerűen nagyon széles nézőközönséget tud lefedni.

2017.04.11 indingo

Nem tudom én nem voltam tőle annyira elájulva. Középszerű történet, unalmasan tálalva. az első pár rész még tetszett, de utána csak helyenként volt benne izgalom.

2023.08.04 dandelion1983

Nagyon nem az én műfajom ez a sorozat, így nem is akartam nagyon sort keríteni rá, hogy megnézzem. Ennek ellenére azt kell mondanom, hogy ez a sorozat zseniális, szinte hibátlan. Minden egyes kocka a helyén van, minden átgondolt benne, közben a hátté... Több

A sorozat készítői nem tervezték a főszereplő, Walter White karakterét Bryan Cranston színészre írni. Az eredeti elképzelésük az volt, hogy a szerepet a "Malcolm in the Middle" című vígjátéksorozatukból ismert Bryan Cranston fia, Frankie Muniz kapja meg. Azonban Muniz túl fiatalnak tűnt a szerepre, és így Cranston került szóba a szerepre. A színész teljesítménye azonban olyan lenyűgöző volt, hogy végül ő játszotta Walter Whitet, és a karaktere az egyik legikonikusabb szereplővé vált a sorozatban.Szerző: Informer2

A Jesse és Tuco közötti verekedés során Aaron Paul eszméletét vesztette, agyrázkódást szenvedett.Szerző: Dens18

A sorozat új-mexikói helyszíni forgatása epizódonként nagyjából 1 millió dollárt pumpált a helyi gazdaságba.Szerző: Dens18

6 szereplő, akik a sorozat összes részében (62 epizód) feltűntek: Bryan Cranston (Walter White) , Aaron Paul (Jesse Pinkman) , Anna Gunn (Skyler White), Betsy Bradnt (Marie Scrader), RJ Mitte (Walter White, Jr.) , Dean Norris (Hank Schrader).Szerző: Dens18

Bryan Cranston (Walter White) a valóságban tud metamfetamint készíteni . A sorozat miatt tanulta meg, hogy minél élethűbben tudja azt bemutatni .Szerző: Dens18

Feketelista
2013