indingo   2017. 04. 11.

Nem tudom én nem voltam tőle annyira elájulva. Középszerű történet, unalmasan tálalva. az első pár rész még tetszett, de utána csak helyenként volt benne izgalom.

Szilonka   2016. 04. 10.

Lassan csörgedező sorozat. Az eleje, mondjuk első évad és a vége 4-5. évad ami izgalmas és lényegi történés is van. Közte csak szenvedés van, ami nem viszi előre a dolgokat.

Deku   2017. 08. 19.

Nem vitatom a sorozat létjogosultságát mert csak egy részt láttam belőle. Viszont sajnos a pilot rész után nem fogott meg eléggé ezért nem tudtam folytatni sem.

Orosz István   2017. 06. 06.

Az eleje nagyon vontatott volt számomra, nagy kínkeservesen tudtam végignézni aztán csodák csodájára azon kaptam magam hogy egyre jobban élvezem, és függök is tőle.

Edii   2015. 09. 15.

Két évadot tudtam úgy-ahogy megnézni, nem értem, hogy miért van ennyire túlértékelve... szimpla, unalmas és vontatott is.

Bryan Cranston

Jesse ugyanazokat a ruhákat viseli az utolsó nyolc epizódban, csak a pulóverét cseréli le.

(zsozsesz )

Az 1. évad 2. epizódjában, amikor Jessie belép a fürdőszobába a becsomagolt holttesttel és leemeli a lábát a földre, a WC-szék összeomlik. Ez valójában a jelenet során történt, és nem volt megrendezett.

(zsozsesz )

A The Walking Dead sminkekért és a vizuális effektekért felelős csapatának segítsége kellett a 4. évadban ahhoz a jelenethez, amikor Gus arcának konkrétan a fele hiányzott.

(Nathan03 )