A kígyó (2021)

The Serpent

Jenna Coleman
Jenna Coleman

József Kárpáti   2022. 01. 27.

2021 egyik legjobb sorozata

Lebilincselő hangulatú sorozat az emberi hiszékenységről, találékonyságról és a nyugati diplomácia kudarcáról. Abbahagyhatatlan.

Anti007   2021. 04. 17.

A veszély olykor ott leselkedik ránk, ahol nem is gondolnánk

Az igaz történeten alapuló filmek mindig érdekesebbek. A hatásuk is erősebb, mivel tudjuk, ezt emberek átélték, túlélték vagy épp belehaltak. Charles Sobhraj (akit "bikinis gyilkosként" vagy akár "kígyóként" is hívtak) a hetvenes év... teljes kritika»

Annuska   2021. 12. 23.

Remek tempójú sorozat, amely végig hátborzongató tudott maradni, pedig nem folyik a vér a képernyőn. Nem mindennapi igaz történet.

TomÁcs   2021. 10. 16.

Az idei év abszolút legjobb sorozata számomra. Adva van egy igaz történet, amelyhez nagyon ízlésesen nyúltak. Kemény sztori szuper alakításokkal.

19kiko19   2021. 02. 28.

Muszáj megnézni, minden rész után csak többet akartam.

doobie   2021. 04. 03.

Nagyon minőségi sorozat, az egyik legjobb, amit az elmúlt években láttam.

Pető   2021. 04. 16.

Ez a sorozat nálam abszolút betalált, simán oda lehet tenni a Netflix legjobbjai mellé. A vezércsel mellett ez a legjobb széria, amihez szerencsém volt 2021-ben, egyszerűen kihagyhatatlan.

A sorozat megtörtént eseményeket dolgoz fel.

Amellett, hogy meg kellett tanulni a német akcentust, Ellie Bambernek a thai nyelvet is el kellett sajátítania.

A sorozat thaiföldi forgatását 5 hétre le kellett állítani a koronavírus-járvány miatt.

Jenna Colemannek francia nyelven kellett castingolnia. A színésznő nem tud franciául, ezért fonetikusan tanulta meg a szövegét.