Kemény motorosok

(Sons of Anarchy)

hsanya182  2015. 09. 05. 18:18

Az első olyan sorozat amit elkezdtem nézni, első pár része nem annyira magávalragadó, de ami majd utána következik, életszerűen a kegyetlen valóságot mutatja meg, remek hiteles szinészi alakításokkal, egyértelmű emberi gondolatok, dühről, bosszúró, pénzről, drogról oda vissza!! Meglepően életszerű fordulatokkal, tragédiával, reménykedéssel... :) Motoros bandák rosszfiús életét követhetjük végig a lejtőről indulva a mélységekig. Érdemes nézni...

GedyPapa  2017. 03. 05. 11:09

Egy kiváló sorozat, aminek elszúrták a végét. De mégis az első fele kárpótol ezért. Életszerűségével, bicskanyitogatásával és ármánykodásaival odaszegezi a nézőt a képernyő elé!!

Edii  2015. 09. 16. 08:50

Kiváló sorozat, remekül megírt karakterekkel, történetvezetéssel, fordulatokkal, és a zenék is nagyon jók . A harmadik évad második felénél tartok, ami szerintem nagyon magasra tette a mércét, de ahogy hallom még rá tudnak erre is licitálni...

Deku  2017. 08. 17. 09:44

Nekem rögtön az első rész alapján nem jött be ez a sorozat. Kár érte mert a történet maga egész izgalmasnak és egyedinek hangzott. Viszont ez nem jött át nekem.

Cptn Jinbe  2017. 06. 07. 15:34

Kissé lassan indult be ez a sorozat számomra, az elején nagyon gyenge volt legalábbis nekem de szerencsére egy igazán eredeti és fantasztikus történet kerekedett ki belőle.

Theo Rossi
Marilyn Manson
Theo Rossi
Katey Sagal

2011-ben Katey Sagal Golden Globeot nyert a sorozatban nyújtott szereplésével.

(GedyPapa)

Eredetileg nem a "Sons of Anarchy" címet akarták a sorozatnak adni, hanem a " Forever Sam Crow" címet.

(GedyPapa)

A Boom! Studios 2013-ban kiadott egy képregény könyvet Sons of Anarchy címmel.