Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

imreacs82   2020. 01. 20.

A Kemény motorosok nem vált a kedvenc sorozatommá, de azért el lehet nézni a filmet unalmas délutánonként. A színészek jópofák, a film mondhatni látványos, és minden resz tartogat meglepetést.

Deku   2017. 08. 17.

Nekem rögtön az első rész alapján nem jött be ez a sorozat. Kár érte mert a történet maga egész izgalmasnak és egyedinek hangzott. Viszont ez nem jött át nekem.

GedyPapa   2017. 03. 05.

Egy kiváló sorozat, aminek elszúrták a végét. De mégis az első fele kárpótol ezért. Életszerűségével, bicskanyitogatásával és ármánykodásaival odaszegezi a nézőt a képernyő elé!!

ZeroHero   2019. 09. 25.

Korszakalkoto sorozat, amit 1-2 evaddal tovabb huztak, mint kellett volna. A vegen a kiralydrama/csaladi drama mar annyira eroltetett es vegeltekig elnyujtott volt, h nem katarzist okozott, hanem inkabb megkonnyebbulest, h veeegre. Nagy kar erte, mert hangulataban es minosegeben is az egyik legjobb volt.

Edii   2015. 09. 16.

Kiváló sorozat, remekül megírt karakterekkel, történetvezetéssel, fordulatokkal, és a zenék is nagyon jók . A harmadik évad második felénél tartok, ami szerintem nagyon magasra tette a mércét, de ahogy hallom még rá tudnak erre is licitálni...

Theo Rossi
Marilyn Manson
Theo Rossi
Katey Sagal

2011-ben Katey Sagal Golden Globeot nyert a sorozatban nyújtott szereplésével.

(GedyPapa)

Eredetileg nem a "Sons of Anarchy" címet akarták a sorozatnak adni, hanem a " Forever Sam Crow" címet.

(GedyPapa)

A Boom! Studios 2013-ban kiadott egy képregény könyvet Sons of Anarchy címmel.