Deku   2017. 08. 17.

Nekem rögtön az első rész alapján nem jött be ez a sorozat. Kár érte mert a történet maga egész izgalmasnak és egyedinek hangzott. Viszont ez nem jött át nekem.

GedyPapa   2017. 03. 05.

Egy kiváló sorozat, aminek elszúrták a végét. De mégis az első fele kárpótol ezért. Életszerűségével, bicskanyitogatásával és ármánykodásaival odaszegezi a nézőt a képernyő elé!!

Edii   2015. 09. 16.

Kiváló sorozat, remekül megírt karakterekkel, történetvezetéssel, fordulatokkal, és a zenék is nagyon jók . A harmadik évad második felénél tartok, ami szerintem nagyon magasra tette a mércét, de ahogy hallom még rá tudnak erre is licitálni...

Cptn Jinbe   2017. 06. 07.

Kissé lassan indult be ez a sorozat számomra, az elején nagyon gyenge volt legalábbis nekem de szerencsére egy igazán eredeti és fantasztikus történet kerekedett ki belőle.

hsanya182   2015. 09. 05.

Az első olyan sorozat amit elkezdtem nézni, első pár része nem annyira magávalragadó, de ami majd utána következik, életszerűen a kegyetlen valóságot mutatja meg, remek hiteles szinészi alakításokkal, egyértelmű emberi gondolatok, dühről, bosszúró, pénzről, drogról oda vissza!! Meglepően életszerű fordulatokkal, tragédiával, reménykedéssel... :) Motoros bandák rosszfiús életét követhetjük végig a lejtőről indulva a mélységekig. Érdemes nézni...

Theo Rossi
Marilyn Manson
Theo Rossi
Katey Sagal

2011-ben Katey Sagal Golden Globeot nyert a sorozatban nyújtott szereplésével.

(GedyPapa)

Eredetileg nem a "Sons of Anarchy" címet akarták a sorozatnak adni, hanem a " Forever Sam Crow" címet.

(GedyPapa)

A Boom! Studios 2013-ban kiadott egy képregény könyvet Sons of Anarchy címmel.