92% 775 szavazat

Kemény motorosok

Sons of Anarchy

 Több
Filmadatlap
34
Vélemények (34)
87
Szereplők (87)
158
Képek (158)
5
Videók (5)
16
Érdekességek (16)
1
Díjak (1)
Filmkritika
16
Cikkek (16)
Fórum

Vélemények (34)

Írj véleményt
 
2025.02.07 Okina

legújabb vélemény

A maga idejében az egyik legjobb volt.

0
 
2022.01.12 Képkockák

a nap véleménye

Igazán magával ragad

A sztori egy észak-kaliforniai motorosklubról szól, amely igazából felfogható egy modern Hamletnek is a maga módján, de ezt a poént inkább nem lövöm le. 2009-2014 között 7 évadot élt meg a sorozat, amely nemcsak a motorosklubról, de annak alelnökéről... Teljes kritika

4
 
2015.09.05 hsanya182

Az első olyan sorozat amit elkezdtem nézni, első pár része nem annyira magávalragadó, de ami majd utána következik, életszerűen a kegyetlen valóságot mutatja meg, remek hiteles szinészi alakításokkal, egyértelmű emberi gondolatok, dühről, bosszúró, p... Több

3
 
2024.01.25 Bafam

Szórakoztató, de nevetséges. Túl irreális, hogy komolyan vegyük...

Szórakoztató, de nevetséges. Túl irreális, hogy komolyan vegyük... De egy filmnek nem feltétlenül kell hogy reális képet alkosson a világról, mivel e nélkül is lehet és kell is, hogy szórakoztató legyen, szórakoztasson bennünket filmkedvelőket és hát... Több

0
 
2017.03.05 GedyPapa

Egy kiváló sorozat, aminek elszúrták a végét. De mégis az első fele kárpótol ezért. Életszerűségével, bicskanyitogatásával és ármánykodásaival odaszegezi a nézőt a képernyő elé!!

1
 
2019.09.25 ZeroHero

Korszakalkotó sorozat, amit 1-2 évaddal tovább húztak, mint kellett volna. A végén a királydráma/családi dráma már annyira erőltetett és végletekig elnyújtott volt, hogy nem katarzist okozott, hanem inkább megkönnyebbülést, hogy vééégre. Nagy kar erte, mert hangulataban es minosegeben is az egyik legjobb volt.

1
 
2017.08.17 Deku

Nekem rögtön az első rész alapján nem jött be ez a sorozat. Kár érte mert a történet maga egész izgalmasnak és egyedinek hangzott. Viszont ez nem jött át nekem.

0
 
2021.05.26 Robinson76

Kőkemény legények két keréken

Az anarchia fiai kemény motorosokként hasítják az amerikai utak porát ebben az akciós elemekkel tarkított drámai sorozatban. Egy kicsit lassan kibontakozó, de később kellően felpörgő, jól felépített és korrektül végigvitt szériáról beszélhetünk. Főhő... Több

0
 
2016.10.27 MKristijan

Határozottan belerángattak a sorozat nézésébe (hagytam magam). Nem bántam meg, és a legjobban annak örültem hogy eredeti nyelven fejeztem be.

0
 
2018.05.09 JokerOmen

Mindenkitől megérdemel egy esélyt

A "Sons of Anarchy" iskolapéldája annak, hogyan kell jól elindítani, felépíteni majd lezárni egy sorozatot. Eleinte kétségek merültek fel bennem a "dráma" megjelölést illetően, hiszen az első két-három évad olyan volt, mint ha egyenesen a Grand Theft... Teljes kritika

0
 
2019.01.07 szabomarc

Elkezdtem nézni a sorozatot, de pár résznél tovább nem jutottam, nem tudott lekötni, nem fogtak meg a szereplők és az érintett téma. Amúgy más ízléssel nyilván más hatást ért volna el, de az enyémhez nem passzolt.

0
 
2024.07.10 Strausz Odett

Bár nem az én világom, de rohadtul jó.

0
 
2017.07.13 trixxy

Nagyon jó sorozat, a maga műfajában talán a legjobb. Minden szereplő a helyén van, a történet fordulatos és izgalmas. Érdekes lehet egy ilyenféle "családhoz" tartozni, mégis félelmetes, hogy talán tényleg létezik ilyen szintű rivalizálás motoros band... Több

0
 
2019.09.02 Attila Herke

Motorosbanda

Az utolsó évadra elfogytam, már nem volt új a nap alatt. Összességében rendben van.

0