Kemény zsaruk

Glenn Close
Aisha Hinds
Aisha Hinds
Michael Chiklis

Los Angeles-i Farmington körzetében a rendőrség a saját szabályai szerint, szinte törvényen kívül működik. Erre a szegénység sújtotta helyre helyezik át David Acadeva kapitányt. A Speciális Erők Egységének vezetője, Vic Mackex nem törődik a törvények szabta határokkal, ha… Több

Premier (HU): 2004.10.08.

2023.11.05 Ferenc403444

Jó sorozat

Nekem a 6. évadig sikerült eljutnom, és eléggé pozitív élmény volt látni ezt a sorozatot.

2019.09.25 ZeroHero

No1 sorozat nálam, még mindig. Oké, csak egy sima rendőrös sorozat, ahol ráadásul korruptak, aljasak és erőszakosak azok, akiknek épp ránk kellene vigyázniuk, de az a sorozatfinálé... S az az utolsó évad... Az mindent visz, mint a piros hetes. S akko... Több

2018.11.21 harnas1207

Ez egy igazi sorozat! Van cselekmény, mellékszálak, évadokat összekötő teljes story! Az életszerűsége és erőszakossága miatt sokan fanyalognak a Kemény Zsarukkal kapcsolatban, de szerintem ez igenis a valaha volt egyik legjobb tv sorozat.

2015.05.06 bambula

Igazi pasi-sorozat, nagyon jó a sztorija, tele van ellentmondással és nagyon üt. Aki szereti a rendőrös-bajtársias sorozatokat annak nagyon fog tetszeni.

2016.04.04 Gergely Varju

Fontos környék, történelmileg fontos alapötlet. Sok szempontból ütős tálalás, de nyilvánvaló hibákkal. Szerencsére a hibák miatt nem tépjük ki a hajunkat, viszont a sorozat ezekkel együtt is túlértékelt.

Farmington egy kitalált körzet Los Angelesben, a valóságban nem létezik.Szerző: Nk

Ez az első kábelcsatornára készült sorozat, amely megnyerte a Golden Globe "legjobb drámai tévésorozat" kategóriáját.Szerző: Nk

Michael Chiklis (Vic) és Jay Karnes (Holland Wagenbach) mind a 89 epizódban szerepel. Szerző: Nk

2007-ben Michael Jace-t, aki Julliant alakította, 40 év börtönre ítélték felesége meggyilkolása miatt. Szerző: Nk

Cathy Cahlin Ryan, aki Vic feleségét alakítja, a sorozat kitalálójanak és írójának, Shawn Ryannek a felesége. Az első évad forgatása alatt terhes volt a színésznő. Szerző: Nk

Totál szívás
2008