Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Amy Ryan
Amy Ryan

Hondati   2021. 04. 17.

Azta!

Hát ez Kyma-radt az életemből eddig. :-) 20 éves sorozat. Mi van? Uhh basszus, ez mekkora jóság! Falom az epizódokat, kvajó.

Varga_Júlia   2018. 12. 22.

Túlzás nélkül az egyik legjobb sorozat, ami valaha készült. A hiperreál ábrázolásmódja és történetvezetése miatt talán sok embernek nem fog tetszeni, mert mentes a túlzásoktól és klasszikus atmoszféra-teremtő elemektől, de pont ettől válik annyira hú... több»

szucszoli   2018. 02. 15.

Nem értem a magas imdb értékelést...

Számomra a Black Mirror bebizonyította, hogy létezik az a sorozat, aminek szinte minden egyes epizódja akkorát szól, hogy kiviszi a közfalat... na hát ehhez képest a Drót első néhány epizódjából azt tudom leszűrni, hogy ezek az alvilági, utcán tengőd... teljes kritika»

Edii   2015. 09. 15.

Elég jóra sikeredett ez a sorozat, amit valójában nem a karakterek visznek előre, hanem a kiváló története és cselekmény.

Gigi   2017. 01. 13.

Bár nem mai sorozat, de alapmű. A párom abszolút kedvence, pedig ő ritkán kattan rá sorozatokra úgy, mint én :)

nagysar   2017. 12. 13.

Kicsit unalmasnak tűnhet az első pár rész alapján, de amikor már ismerjük a szereplőket és látjuk magunk előtt a fejleményeket, biztosan végig akarjuk majd nézni. A legjobbak az első évadok, ami az utcai drogterjesztéssel foglalkozik, de a kikötős fe... több»

idefix   2015. 09. 30.

A sok konkurens sorozat ellenére nagyon jó volt a Drót. Nem véletlen a nagy népszerűség. Korszakalkotó film, egyedi karakterekkel. Minden része okoz meglepetést.

Michael Kenneth Williams a harmadik évad forgatása során maga is kokainfüggőséggel küzdött. Ennek ellenére soha nem hagyott ki egy forgatási napot sem, sosem késett el, így titokban tudta tartani a problémáját.

A legtöbb mellékszereplőt valóban rendőrök, politikusok és korábbi bűnözők alakították. Sőt, számos alkalommal előfordult, hogy egy rendőr az általa korábban letartóztatott (azóta szabadlábra helyezett) bűnözővel játszott.

A Michael Kenneth Williams és Jamie Hector arcán látható hegek valódiak.

A széria első és utolsó részét is Clark Johnson rendezte.

Avon Barksdale karakterét , a hírhedt baltimore-i maffiavezér ihlette, akik Ed Burn juttatott végül a rácsok mögé.