Hajsza (2013-2016)

The Fall

Robinson76   2020. 09. 08.

Ez a "Hajsza" inkább csak kocogás...

A színészek jól alakítják az amúgy számomra ellenszenves főszereplőket, de ezzel a pozitívumokat le is írtam... A történetvezetése kicsit körülményes és egy pillanatra sem tud felpörögni. Nem is látványos és mivel csak lassan bontakozik ki, nem tudta fenntartani az érdeklődésemet, így számomra nem volt igazán izgalmas sem. Ez bizony alulmúlta a várakozásaimat, ezért csak közepes.

indingo   2017. 11. 02.

NAgyon izgalmas a szereposztása azt meg kell hagyni, és még a történet is érdekes lehetne. De részenként alig történik valami, lassú és vontatott.

Deku   2017. 08. 21.

Ritka nagy bukás lett ez a filmsorozat. A karakterek kegyetlenül ellenszenvesek voltak nekem még Jamie Dornan is nagyon gyenge volt. Teljesen alul teljesített a film minden téren. Ha lehet nem ismételném meg.

Berto49   2017. 09. 01.

Ritkán nézek sorozatot, de ez kivétel

Végre sikerült megnéznem ezt a három évadból álló, 17 részből álló sokak által kitűnőre értékelt sorozatot. Ritkán nézek sorozatot, mert egyrészt szinte csak sportközvetítéseket nézek a TV-én, másrészt ha egy történetet szokásos filmhosszban (max. 18... teljes kritika»

petraszab   2020. 01. 11.

EZ egy végtelenül izgalmas kis sorozat volt. Nem túl pörgös, nem túl látványos és lassan csöpögteti az infókat.

Evcsi95   2018. 01. 22.

Pont olyan, mint amilyennek egy angliai sorozatgyilkosról készült sorozatnak lennie kell. Pörög ha úgy kell, lassú, ha arra van szükség. Jó lenne neki egy folytatás.

Mia1982   2017. 05. 13.

Zseniális sorozat! Imádom a lassú lefolyású sztorikat, e mellé még jön a kiváló zene és a szereplők is remekelnek! Csillagos 5-ös :)

A RED magazinnak adott interjújában Gillian Anderson elmondta, hogy Stella Giboson karaktere karrierjének kedvenc szerepe.

A sorozat legtöbb színésze Észak-Írországból származik, köztük Jamie Dornan is, aki Belfastban született. Bár Gillian Anderson az Egyesült Államokban jött világra, de 11 éves koráig ő maga is Angliában nevelkedett.