Gomorra: La serie

2. évad (2016) - 12 epizód
3. évad (2017) - 12 epizód
4. évad (2019) - 12 epizód
5. évad (2021) - 10 epizód

Robert Savian népszerű regényének adaptációja, mely elvezet minket Nápoly sötét és veszélyes utcáiba, a Camorra bűnszervezet főhadiszállására. Miután Pietro Savastanot, a nápolyi maffia egyik legnagyobb és legfélelmetesebb keresztapját letartóztatják és rács mögé dugják, jobb keze, a… Több

Zene: Mokadelic
Ország: Németország, Olaszország
Premier (HU): 2014.11.01. | HBO Max (2021.03.29.)

2023.06.18 Reggeli Kávé

5/5

Nem is kell bő lére ereszteni, fantasztikus sorozat. Nézzétek, lássátok, eszméletlen csavarok, karakterek, senki sincs biztonságban, van igazi tét, nincs plot armor. Ja, és a zene is egészen kiváló, végig fantasztikus számokkal van tarkítva. Bravó!

2020.12.06 Robinson76

Az olasz alvilág a hiteles fajtából

Egy vérbeli maffiasorozat egyenesen a bűnszövetkezet őshazájából. Ennél autentikusabb nem igazán lehet egy széria, itt tényleg minden a helyén van. A szereplők között több korábbi maffiózó és/vagy nehézfiú is szerepet vállalt, így még hitelesebb a színészi játék. A körítés is nagyon rendben van, a szenny, a mocsok kis túlzással a képeken keresztül is bűzlik, a komor és szürke hangulat tovább szélesíti a palettát. Szóval minden együtt állt, de én nem tudtam azonosulni a szennyel, a romlottsággal és a korruptsággal, valamint nem tudtam beleélni magam a maffiózók helyébe. Így pedig ez a széria biztosan nem lesz a kedvenceim között, de azt el kell ismernem, hogy ettől még igen erős egy darab.

2018.03.25 Queenakasha

Amikor a sorozat felülmúlja a filmet. Ez a sorozat az abszolút kedvencem. A hangulata odaszögez a tv elé és nem enged amíg az összes részt végig nem nézi az ember. A szereplők nagyon jók a karakterek kidolgozottak. Izgalmas, fordulatos alig várom a 4.évadot, örülnék ha több is lenne.

2018.12.29 Deniel

Én nem ájultam el ettől a sorozattól. Szerintem teljesen középszerű, semmi nagy sztori nincs vele! A szereplők meg...nos, hogy is mondjam az egyik főszereplő úgy néz ki, mint egy divatfocista, Don Pietro vagy Pedro a "maffiavezér" meg úgy, mint egy s... Több

2018.11.03 Indkgo

Az olaszok tudnak valamit :) nápolyi maffiás film. A karakterek szimpatikusak és egyediek, a történet izgalmas és nem kiszámítható. A nevekkel problémám van, ugyanis nehéz nekem megjegyezni. Kicsit a Banshee sorozat jutott róla eszembe. Több vicces jelenet is lehetne benne, mert így elég komoly.

(2018. 04. 26.)
Avagy mi lesz ha a Főnökök főnökére reszelsz egy kis Sopranost? Egy zseniális olasz maffiás sorozat, ami igaz történetre épül. Ilyen részletesen még sosem kaphattunk betekintést a szervezett bűnözés rejtelmeibe. Minden idők legjobb krimisorozatai között méltán kapott helyet. Több