Mayans MC

Mayans MC

Mayans M.C.

Miután szabadlábra helyezik, Ezekiel visszatér szülővárosába. És bár az egykor nagy reménységnek tartott srác mostanra kissé megfáradt, Ez nagyon is jól látja, miként törnek szét az álmok ebben az erőszakos világban. A férfi új identitást választ magának, hogy új életet kezdhessen, ez… Több

Premier: 2018.09.04. | HBO Max (2020.04.01.) | Disney+ (2022.06.14.)

1. évad (2018) - 10 epizód
2. évad (2019) - 10 epizód
3. évad (2020) - 1 epizód
4. évad (2022) - 10 epizód
5. évad (2023) - 10 epizód

2023.08.01 Kyuuseishu

Ötösben a tűzfalnak

Oldalra nyújtás, nyakkörzés, mindkét kéz összefont ujjainak kiropogtatása, CAPS LOCK benyom. Lassú ki- és belégzés, 10-ig elszámol, onnan meg vissza, CAPS kinyom. Akkor most álljon itt egy mind az 5 évadot felölelő, aktuális vélemény is, még mielőtt ... Teljes kritika

2022.07.09 Képkockák

Futóléptekkel a SoA nyomában

A Mayans az egyik legjobban várt spin-off sorozat volt számomra, aminek az első két évada talán még az elvárásaim felett is teljesített. A környezet, a vágások, a zenék, az írás mind-mind a kezdeti Sons of Anarchy életérzést hozta, amihez sok remek színész társult. Na és ez a sok jó ami elmondható az első két évadról, de már csak félig-meddig igaz a harmadik és negyedik évadra. A harmadik évad még megpróbálta folytatni mindazt amit elkezdtek, és alapot adni a negyedik évadnak, azonban a negyedik évad egyértelműen az eddigi legrosszabb, legötlettelenebb és leginkább rohamléptekkel megírt. A Sons of Anarchy évadonkénti 13 része azt jelenti, hogy átlagosan 120-150 perccel több ideje van elmesélni a történetet, ami nagyon hiányzik a Mayans esetén. Ha a SoA tetszett, akkor mindenképp ajánlom a sorozatot, de készülj fel arra, hogy a kezdeti fellángolás alább fog hagyni a harmadik és negyedik évadra. Remélem, hogy az ötödik évad már jobban megírt lesz és Kurt Sutter, a világ megalkotója is visszatér.

2020.03.19 daportal

Nagyon jó spinoff, amik általában nem sikerülnek jól, tehát külön dícséret, hogy sikerült leválnia az eredetiről és eredetiséget hozott.

2021.05.06 majkymi

Nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog, de kellemesen csalódtam, magával ragadott és a színészek is nagyon jók.

Angel és EZ családneve a "Reyes" királyt jelent.Szerző: Képkockák

Az adásba nem került pilotban John Ortiz alakította Bishopot.Szerző: Képkockák

Adelita szerepére eleinte Andrea Londót castingolták, de a Narcos című sorozat mellett nem lett volna ideje elvállalni a szerepet.Szerző: Képkockák

Bár Ezekiel a fiatalabb testvér, a színészek közül JD Pardo 5 évvel idősebb, mint a testvérét, Angelt alakító Clayton Cardenas.Szerző: Képkockák

Gomorra
2014