kabel

3. évad (2017) - 10 epizód
4. évad (2018) - 10 epizód
5. évad (2020) - 10 epizód
6. évad (2021) - 13 epizód

A Totál szívásból megismert Saul Goodman, a büntetőjogi ügyvéd teljes története, ahogy sosem láthattuk.

(ps)

Premier (HU): 2015.02.26. | Netflix (2019.08.05.)

2023.05.20 Rics

Hát, mit mondjak, függő lettem, pont, mint a testvérsorozatnál. Sokkal jobban megszerettem itt a főszereplőt. Mindkét sorozatot ajánlani tudom csak, kivéve, ha van család – nálam már eléggé ki voltak tőle, hogy más nem mehetett.

2015.08.06 kabel

Egy végtelen szépen fölvett spin off-ja a Breaking Bad-nek, mely hű marad az eredetihez, de annyi újdonságot is beletesz, hogy nem marad az árnyékában. A Better Caul Saul a jó fojtatások egyik legjobb példája. Bob Odenkirk máshogy karrierista mint Wa... Több

2021.01.06 Hupka Adrián

Semmi esetben sem szeretném tagadni a Breaking Bad zsenialitását. Tűkön ülve néztem végig a sorozatot. Viszont valamilyen szinten a Better call Saul egy olyan sorozat, ami közelebb állt hozzám, könnyebben tudtam azonosulni a karakterekkel (már amelyi... Több

2016.07.10 Dorkateo

Ilyen a jó sorozat 2015-ben? Akkor nem csoda, hogy nem nézek sorozatokat.

2022.05.18 Fikatours_blogger

Jim jobb volt, mint Saul

Az első évadok után én is adtam volna az öt csillagot, de a hatodik évadot már csak megszokásból nézem, teljesen ellaposodott. Update: az utolsó részek, kifejetetten zavarosak. Próbálja elvarrni a szálakat és igazságot tenni, de erőltetett. Ráadásul, aki nem nézte végi a Breaking Badet, nem is fogja érteni.

Bob Odenkirk az egyetlen színész, aki feltűnik a sorozat összes epizódjában .Szerző: Dens18

A sorozat lezáró évada a 6. lesz.Szerző: Képkockák

7 hónappal az első rész sugárzása előtt berendelték a második évadot.Szerző: Képkockák

Az első évadban a bíróságon feltűnik egy fogason Walter White legendás öltözéke: a fekete kalap és a világos színű kabát. A későbbi évadokban, amikor Jimmy öltönyt vásárol, a háttérben látható a Los Pollos üzletvezetőjének jellegzetes ruházata.Szerző: ionlywearblack

A Better Call Saul első részében Jimmy beszáll a lerobbant sárga autójába, a mellette parkoló autó pedig egy Cadillac, ami pontosan megegyezik a Breaking Bad sorozatban használttal.Szerző: ionlywearblack

(2015. 09. 10.)
A XXI. század ügyvédjei
Breaking Bad-szűzként megnézni az előzménysorozatot, a Better Call Sault, merész vállalkozás. Ám az első évad megtekintése után bátran állíthatom: piszkosul élvezetes dolog. Több

(2016. 05. 04.)
Saul fiaskója
A mindent elárasztó sorozatdömpingben nehéz újat mutatni, de a Better Call Saul készítőinek mégis sikerült: itt egy sorozat, ami nem nagyon szól semmiről, és így is lehet lelkesedni érte. Több

(2022. 08. 29.)
A Better Call Saul utolsó, 6. évadában ismét visszatér kedvenc simlis ügyvédünk, aki immár egyre kevésbé Jimmy McGill, és egyre inkább a dörzsölt és tisztességtelen Saul Goodman. Walter White gátlástalan védőjének eredettörténete egy sötétebb, komorabb hangulatú évaddal zárul. Jimmy karaktere nagy változásokon ment keresztül a sztori során, a Jimmy... Több

Értékelés: 8.9/10
(2022. 07. 20.)
A gengszterügyvéd számára nincs megváltás
Hogyan lett a Breaking Bad rókabőréből napjaink egyik legünnepeltebb sorozata a Better Call Saul, és milyen kihívásokkal néz szembe az utolsó etapot megkezdve? Több

(2016. 05. 01.)
Kíváncsiak voltunk, hogy a Breaking Bad hagyta űrt sikerül e végre valaminek pótolnia és röviden azt kell mondani, hogy igen, sikerül. Több