Attila   2016. 06. 09.

Számomra nagyon lebilincselő az egész. Tuti, hogy nem mindenkinek fog tetszeni, főleg azoknak nem, akik nem szeretik a nem túl bonyolult, kicsit sematikus történeteket. A párbeszédek sem valami folyékonyak ami azt illeti, de ennek ellenére egy egészen nézhető sorozat kerekedett ki.

Charvi30   2016. 04. 15.

Egy fiatal férfi, aki váratlan helyzetbe kerül és egymás után kell komoly döntéseket hoznia. Ez a sztori nekem kissé sablonos már kissé. Annyi viszont bizonyos, hogy nagyon jó hangulata van a filmnek. Ha másért nem, hát emiatt biztosan érdemes nézni. Máskülönben izgalmas és fordulatos is, csak az a történet ne lenne olyan hevenyészett.