encsipocok   2016. 07. 01.

Felkavaró, brutális, és brutálisan jó. Ugyanolyan, mint a Coen testvérek filmjei, csak a fekete humoruk nélkül. Legalábbis úgy tűnik, első ránézésre, de olyan tökéletesen feszesre szerkesztett, hogy ez hozza magával az abszurditást. Okosan rendezett, és nagyon jól vágott. Aki szerette a Fargo-t, szerintem ezt is legalább annyira szeretni fogja. Nagyon örülök, hogy a pocsék marketing ellenére véletlenül belenéztem. :)

Steve Pemberton
Alan McKenna
Steve Pemberton
Ramon Tikaram
Sarah Lancashire

Nem értem, miért nem zengenek ódákat erről a sorozatról, és miért nem adja egyetlen hazai tévécsatorna sem. Nem értem, mivel jelenleg a Happy Valley a brit sorozatgyártás egyik legjobb termése. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. több»