Kvíz

Nik   2020. 06. 28.

Ez jó volt, határozottan jó. Tömör, izgalmas, de bennem azért továbbra is ott motoszkál a kérdés, hogy komolyan köhögéssel kapott válaszokat a nézőtérről? Ez annyira amatőr. A sorozatot illetően elégedett vagyok, ennél jobban talán nem lehetett volna ezt az esetet feldolgozni.

cosmik   2020. 06. 18.

Nekem ez a sztori teljesen kimaradt az életemből, de már maga az elképzelés is, hogy ilyen egyszerű csalással szerezzen ekkora összeget valaki, annyira érdekesnek tűnt, hogy nem hagyhattam ki a sorozatot. És milyen jól tettem. Érdekfeszítő 3 epizód követte egymást, végig feszülten figyeltem, hogyan kapcsolódnak egymáshoz a szálak, és derül ki az igazság. Nem semmi a fickó, mármint Ingram azt el kel ismerni :D