Mutassatok egy hőst!

Deku   2017. 08. 23.

Nekem ez nagyon nem tetszik, nehezen emészthető és semmi olyan nincs benne amit vártam. Teljesen más a stílus és nagyon lehúzó volt számomra. Nem ajánlom senkinek.

issue   2016. 12. 31.

Ez egy politikus története, de váratlanul és nagyon megdöbbentő. Elképesztő atmoszférája van a filmnek. Mindenkinek nagyon ajánlom!

klimon   2016. 11. 03.

Mutassatok egy hőst...és írok köré egy tragédiát, tényleg mintha csakis bukásra lennének ítélve. Bár egy kicsit szájbarágós filózós mondatokkal van megtűzdelve, ettől eltekintve nagyon jó a történetvezetése.

Carla Quevedo
Catherine Keener
Winona Ryder
James Belushi
Alfred Molina
LaTanya Richardson

Kompromisszum- és pátoszmentes minisorozat az HBO-tól, melyben egy politikus jót tesz, s ebből hosszú távon sokaknak jó származik – neki viszont minden távon csak a rossz. Oscar Isaac kiváló, Bruce Springteen sokat zenél. Az élet pedig megy tovább. KOVÁCS GELLÉRT ÍRÁSA. több»

A Show Me a Hero összesen kb. hat óra, de ilyen rövid idő alatt is elérte, hogy abszolút meghatározó sorozatélménnyé váljon. (10/10) több»