Borgiák - A bűnös család (2011-2013)

The Borgias

TeeRPaaK   2020. 01. 21.

Ez jó volt

hell.l   2016. 10. 16.

Szerintem egy nagyon jó sorozat volt, bár az utolsó évad gyengébbre sikerült a korábban megszokottaktól. Jeremy Irons nagyon jól alakítja a pápa szerepét, de a többiek is elég jók. A díszletek is nagyon jók benne.

czigler.nora   2017. 08. 09.

Nem volt túl hosszú életű sorozat, amit láttam belőle az nem nyűgözött le. Kosztümös dráma, ám mégsem lehetett komolyan venni. Azért egyszer végig lehet nézni.

hawaiipizza   2015. 10. 07.

Sajnos Jeremy Irons nem tudja elcipelni a hátán a sorozatot, pedig ráférne. Lapos, érdektelen és vontatott. Ha viszont valakinek úgy tűnik, hogy ez nem több, mint egy igényesebben leforgatott kosztümös dráma, az jól gondolja. Csak annak fog tetszeni,... több»

Zsizsisanna   2017. 10. 29.

Engem egyáltalán nem kötött le, nem is tudtam végignézni, borzasztóan untatott. Próbáltam benne valamit értékelni, de a kosztümökön kívül mást nem tudtam. A színészi alakításokért se voltam oda.

jazzy   2015. 08. 01.

Nem volt ez rossz sorozat, de én nem vágtam magam hanyatt tőle. Persze az alakítások meg a sztori működött, de én igazán vártam volna a mély pillanatokat, de ezek valahogy nem érkeztek meg. Viszont az atmoszféra már-már tökéletes. Nálam ez egy erős 4-es ért.

Keiichi Tsuchiya   2015. 07. 29.

A Tudorok után ismét egy zseniális történelmi sorozat. Jeremy Irons egész egyszerűen félelmetesen alakít, tényleg elképesztő. A történet pedig fordulatos és iszonyatosan jól megírt, szerencsére a történelem is segítette az írók tollát, mert amint a B... több»

Árpa Attilát is felfedezhették a nézők a sorozatban ugyanis az 1. évad 2. részében egy halottat játszik.

(Szilonka )

A Magyarországon forgatott jelenetekben több magyar színész is feltűnik, például Gados Béla.

(Szilonka )

A sorozat egyes szabadtéri jeleneteit a Pest megyei Sóskúton forgatták.

(Hablaty)

A sorozatot Magyarországon, az etyeki Korda-stúdióban forgatták, 30 kilométerre Budapesttől.

A Borgiákat sokan a történelem első, a szervezett bűnözéssel köré épülő családjának tartják. Módszereik közt szerepelt a vesztegetés, a mérgezés, a gyilkosság és a rablás is.