Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

TeeRPaaK   2020. 01. 21.

Ez jó volt

hell.l   2016. 10. 16.

Szerintem egy nagyon jó sorozat volt, bár az utolsó évad gyengébbre sikerült a korábban megszokottaktól. Jeremy Irons nagyon jól alakítja a pápa szerepét, de a többiek is elég jók. A díszletek is nagyon jók benne.

czigler.nora   2017. 08. 09.

Nem volt túl hosszú életű sorozat, amit láttam belőle az nem nyűgözött le. Kosztümös dráma, ám mégsem lehetett komolyan venni. Azért egyszer végig lehet nézni.

hawaiipizza   2015. 10. 07.

Sajnos Jeremy Irons nem tudja elcipelni a hátán a sorozatot, pedig ráférne. Lapos, érdektelen és vontatott. Ha viszont valakinek úgy tűnik, hogy ez nem több, mint egy igényesebben leforgatott kosztümös dráma, az jól gondolja. Csak annak fog tetszeni, akit érdekel a korabeli stílus, történetek vagy egyebek. De nekik is inkább valami dokumentum filmet ajánlanék.

Zsizsisanna   2017. 10. 29.

Engem egyáltalán nem kötött le, nem is tudtam végignézni, borzasztóan untatott. Próbáltam benne valamit értékelni, de a kosztümökön kívül mást nem tudtam. A színészi alakításokért se voltam oda.

Holliday Grainger

Árpa Attilát is felfedezhették a nézők a sorozatban ugyanis az 1. évad 2. részében egy halottat játszik.

(Szilonka)

A Magyarországon forgatott jelenetekben több magyar színész is feltűnik, például Gados Béla.

(Szilonka)

A sorozat egyes szabadtéri jeleneteit a Pest megyei Sóskúton forgatták.

(Hablaty)