Kate Rainbow   2016. 04. 22.

Döbbenetes jó kis sori. Tökéletesen bemutatja, milyen nehéz is valójában egy rendőr élete. Nagyon izgalmas szituációkba láthatjuk kedvenceinket. Voltak egész váratlan húzások is a készítőktől, ami nagyon izgalmassá tette a sorozatot. Imádtam és ajánlom mindenkinek, mert tuti kis sori.

superxaba   2015. 06. 20.

Egy nagyon jó és sikeres rendőrös sorozat. Régi, jól bevált recept alapján, a sorozatok megszokott kliséire építve nem is lehet rossz: szerelmi szál, újonc rendőrök, sikerek, kudarcok, nyomozás, fordulatok és izgalom.

Belle   2015. 09. 09.

Vicces, izgalmas, a karakterek jól felépítettek. Kicsit aggódtam mit lehet még kihozni egy új rendőrős sorozatból anélkül, h elmennének a "gagyin vicces" irányba, de megoldották. Szuper sorozat, csak ajánlani tudom!

Bár a sorozatban egyértelműen sosem hangzik el, az egyenruhák, a jelvények és az utcanevek arra utalnak, hogy a sorozat Kanadában, Torontóban játszódik.