Deku   2017. 08. 22.

Nagyon lassan haladt a történet ezért nem lett a kedvencem. Sokáig húzták a történetet. A főhős sem a legjobb, eléggé egysíkúnak tűnik, nem érzem rajta, hogy kidolgozott lenne.

Gigi   2017. 01. 15.

Lassan építkező sorozat, de hamar megfogott a hangulata. Szeretem az ilyen típusú krimiket, nem kell, hogy minden percben ezerrel pörögjenek az események.

Potoczkie   2016. 12. 30.

Klassz kis sorozat, aki szereti a krimiket, az adjon neki egy esélyt, mert érdemes. A főszereplő karaktere nagyon jól kitalált figura, a színész pedig kiváló választás volt a megformálására.

Pappcsino   2016. 12. 09.

A Bosch egy igazán remek, átívelős krimisorozat, amit mindenkinek csak ajánlani tudok. Az első perctől az utolsóig rabig tudott ejteni, kíváncsivá tett, ki követte el a gyilkosságot. Könnyen rabul ejt.

Szorcsik   2016. 12. 07.

Titus Welliver a lehető legjobb választás volt a főszereplő karakter megformálására, tökéletes megtestesítője annak a karakternek, melyet az alkotók megálmodtak. Rabjává váltam a sorozatnak.

Annie Wersching
Amy Aquino
Lance Reddick

Nincs annál izgalmasabb, mint amikor a detektív leguggol egy forró, vagy esetleg és elvileg régen kihűlt nyom mellé, aztán felnéz és kérdez valamit a társától. több»