Bosch: Örökség

Bosch: Örökség

Bosch: Legacy

Bosch belevág karrierje következő fejezetébe, és egykori ellenségével, Honey Chandlerrel kell együtt dolgoznia.

(Hupka Adrián)

Premier: 2022.05.06. | Amazon Prime Video (2022.05.06.)

1. évad (2022) - 10 epizód
2. évad (2023) - 10 epizód

KULCSSZAVAK

2023.08.27 cat

Hát na, Bosch az Bosch. Ez a sorozat is hozza, amit kell, de nekem most más a lényeg: nagy örömmel fedeztem fel egyik kedvenc színészemet, William Devane-t. Nagyszerű színész, remek szerepekkel a háta mögött, jó volt újra látni.

2022.05.06 danaso

Ha a Bosch rajongója voltál, akkor ez is tetszeni fog. Stephen Chang zökkenőmentesen illeszkedik az együttesbe. Az összes karakter váltogatja a fokozatokat, ahogy a sorozat halad előre, és az első négy epizódtól kezdve ez nekem bejött.

2022.06.25 hemish

Remek sorozat

Nagyon tetszett ez a sorozat. Az eredeti Harry Bosch: A nyomozó (magyar cím) szintén a kedvencem volt! Remek karakterek, remek szituációk, tanulságos helyzetek. Az Örökség is remek, bár valahogy azzal nehezen barátkozom meg, hogy Maddie Bosch rendőrnek állt. A jogász vagy ügyész jobban passzolna hozzá. Azt még el is hittem, amikor az a szál volt. Ez a rendőr dolog, ez valahogy nem Maddie, akármennyire is erre visz a történet. A többi szál remek. Az is kifejezetten tetszett, hogy az oroszok, oroszul beszéltek, nem valami erőltetett akcentussal angolul.